מאסר עולם לבת 15 שרצחה בת 9

"הנערה הרוצחת" אליסיה בוסטמנטה, שרצחה את שכנתה בת ה-9 כשהייתה רק בת 15 נידונה למאסר עולם. אחרי הרצח שהסעיר את ארצות הברית בשנת 2009, כתבה הנערה שרצתה לדעת איך זה מרגיש. היום היא מתחרטת על מעשיה: "הייתי נותנת את חיי כדי להחזיר אותה"

אליסיה בוסטמנטה, מרגישה אחרת היום (חדשות 2)

זו הייתה אחת מפרשות הרצח המזעזעות ביותר בארצות הברית: נערה בת 15 הודתה שרצחה את שכנתה בת התשע, רק כי רצתה להרגיש איך זה להרוג בן אדם. היום, שלוש שנים אחרי הרצח החריד, גזר בית המשפט את עונשה ושלח אותה למאסר עולם.

אליסיה בוסטמנטה, היום בת 18, הודתה ברצח מדרגה שנייה של הילדה אליזבת' אולטן ותינתן לה אפשרות לחנינה. בזמנו, היא תיארה את החוויה ביומנה האישי כ"מהנה למדי". שלוש שנים אחרי, היא נשמעת אחרת לגמרי. "אני יודעת שמילים אף פעם לא יספיקו והן אף פעם לא יוכלו לתאר כראוי את ההרגשה הנוראית שלי לגבי כל הסיפור הזה" אמרה היום בבית המשפט. "אילו יכולתי, הייתי נותנת את חיי כדי להחזיר, ואני ממש מצטערת".

ב-15 באוקטובר 2009 חפרה בוסטמנטה בור באדמה בעיר ג'פרסון במיזורי שבארצות הברית למטרת קבורה, וחיכתה לשעת כושר כדי שתוכל לבצע את המעשה הנפשע. היא הגיעה לבית הספר במשך כל השבוע והשתתפה בשיעורים, אבל בראשה, כך טוענים במשטרה, היא כבר תכננה את המזימה הקטלנית והמתינה לרגע הנכון שבו תוכל לבצע רצח - כל רצח.

שישה ימים לאחר מכן, ב-21 באוקטובר, שחטה בוסטמנטה את אליזבת' אולטן, בת ה-9, שהתגוררה בבית הסמוך. היא נרצחה למרות שלא עוררה שום פרובוקציה. אליסה חתכה לאליזבת' את הגרון ודקרה אותה, בלי שאיש הבין מדוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת