בשידור חי: כלב נגס מגישה בפניה

איש ממי שצפה בשידור החי בארה"ב לא צפה את מה שהולך להתרחש בזמן הריאיון עם כלב מסטיף ארגנטיני, שהובא לאולפן לאחר שחולץ מאגם קפוא. המגישה האדיבה ליטפה את פניו וכשעמדה להיפרד ממנו בנשיקה, הכלב תקף אותה ונשך אותה בפניה. המגישה נפצעה בשפתה ונזקקה לניתוח, שירחיק אותה בשבועות הקרובים מהמסך, וכנראה גם מכלבים

רגע לפני: הכלב חושף שיניים (חדשות 2)

זה היה אחד מהרגעים בשידור חי שאחריהם קשה להמשיך כרגיל: כלב מסטיף ארגנטיני שחולץ מאגם קפוא יום קודם לכן בקולורדו, הגיע לתכנית אירוח - ונשך את המגישה בפניה במהלך השידור החי. המגישה, קייל דייר נזקקה לניתוח בשפה בעקבות הפציעה, ולא תשוב להגיש את התכנית בזמן הקרוב.

מצפייה בסרטון שמתעד את התקיפה, נראה שהכלב הרגיש דווקא בנוח בזמן הריאיון. המגישה דייר ליטפה אותו במשך כל השיחה עם המרואיינים, וכשהתקרבה לנשק אותו לסיום, זינק הכלב ונשך אותה בשפתה. השידור הועבר מיד למגיש אחר, שהתקשה להסתיר את הזעזוע ממה שראה על המסך שניות קודם לכן.

חילוץ הכלב מהאגם הקפוא תועד גם הוא, לאחר שכבאי אמיץ הוציא אותו מתך המים הקפואים. בעליו של הכלב סיפר כי טייל עמו מבלי שהיה קשור, כשברגע מסוים, החל הכלב לרדוף אחרי זאב והחליק למי האגם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת