רצח זוג שהסיר את בתו מרשימת החברים בפייסבוק שלהם

סיפור רצח מזעזע מסעיר את ארצות הברית, לאחר שבני זוג צעירים נמצאו ירויים בביתם לפני כשבוע. חקירת המשטרה הובילה את החוקרים לגבר בן 60, שחשוד כי רצח את השניים רק בגלל שהסירו את בתו מרשימת החברים שלהם בפייסבוק. בתה בת ה-8 חודשים של הנרצחת נמצאה לא פגע בזרועות אמה המתה

החשד: האב נקם בזוג שהעליב את בתו (חדשות 2)

"המניע לרצח שטותי לגמרי", כך מסכם השריף בטנסי את פרשת הרצח שמסעירה את ארצות הברית, ובמרכזה אב - החשוד שגונן יותר מדי על בתו בת ה-30. האב הנסער, מרווין פוטר בן ה-60, חשוד שירה למוות בבני זוג לאחר שגילה כי הסירו את בתו מרשימת החברים שלהם בפייסבוק.

לדברי המשטרה המקומית, פוטר חשוד שירה בראשם של בילי פיין בן ה-36 ובבת זוגו בילי ג'ין הייוורת' בת ה-23 ב-31 בינואר. בתה בת השמונה חודשים של גברת הייוורת' נמצאה ללא פגע בזרועות אמהּ המתה.

בני הזוג התלוננו לאחרונה במשטרה נגד בתו של הרוצח, ג'נל פוטר בת ה-30, שהטרידה אותם לאחר שהחליטו להסיר את שמה מרשימת החברים שלהם בפייסבוק. חשוד נוסף במעורבות ברצח הוא חברו בן ה-38 של האב, שהיה מאוהב בחברה הלא רצויה, וגם לו היה מניע להגן על כבודה.

אביה של הנרצחת, שבני הזוג התגוררו בביתו, היה האחרון לראות אותם בחיים. הוא סיפר לחוקרים שבתו קמה כדי להאכיל את התינוקת שלה לפני שיצא מביתו לעבודה. חמש שעות לאחר מכן התגלו גופותיהם הירויות של בני הזוג על ידי שכן שעבר במקום. חלק מכלי התקשורת אף דיווחו שגרונו של הגבר שוסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת