חינוך מיוחד: האב הכריח את בן ה-4 להתעמל בשלג

אב סיני מצא דרך מוזרה לדאוג לבריאות של בנו: בעת ששהתה המשפחה בניו יורק, הכריח האב את בנו בן ה-4 לעשות התעמלות בחוץ, בשלג, בקור מקפיא של מינוס 13 מעלות - הכל כשלגופו אך ורק תחתונים. הסרטון שפורסם ברשת גרר תגובות נזעמות, האב דווקא מרוצה מכך שבנו שרד את האימון

אב סיני הצית סערה ברשת, אחרי שפרסם סרטון בו הוא מכריח את בנו בן ה-4 לרוץ בשלג ולעשות שכיבות שמיכה בקור של מינוס 13 מעלות - כשלגופו תחתונים בלבד. הסרטון צולם בניו יורק, והועלה על ידי האב תחת השם "Eagle Daddy" (אבא-עיט).

בסרטון נראה הילד, הו-ייד, כשהוא בוכה מרוב קור ומתחנן בפני אביו שייתן לו חיבוק. לאחר מכן, האב מתרחק מהילד והפעוט מתחיל לרדוף אחריו. אחרי שמתרוצץ חמש דקות, אומר האב לבנו שיחל לעשות שכיבות שמיכה על השלג. ברקע הסרטון, ניתן לשמוע את אמו של הילד, כשהיא מעודדת את האב להמשיך במעשיו.

"יסבול מקשיים בהתפתחות"

בכיתוב המתלווה לסרט, מספק האב את הסיבה למעשה האכזרי: הילד נולד כפג, ורופאיו אמרו כי ייתכן שיסבול מקשיים בהתפתחות. לכן, פיתח האב משטר קפדני הנועד לחנך את בנו לגדול באופן בריא. עשרות אלפי גולשים כבר צפו בסרטון והגיבו אליו בחריפות רבה.

העוזרת האישית של האב, שהזדהתה רק בשם "מיס שין", סיפרה כי הסרטון צולם בעת שהייתה המשפחה בחופשה בארצות הברית וכי האב כלל אינו מודאג מהתגובה השלילית. "הוא דווקא מרוצה מהאירוע", אמר שין לסוכנות הידיעות AFP, "העובדה שהילד שרד את התהליך רק מראה שהוא חסין באופן מיוחד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת