הקבוצה ניצחה - הכתבת התפשטה בשיא הקור

כתבת המגזין "אקסטרה" ממסצ'וסטס התערבה עם עמיתה הניו יורקי על תוצאות משחק הסופר בול. ע"פ הסיכום, אם הפטריוטס של ניו אינגלנד היו גוברים על הג'איינטס של ניו יורק, הוא היה צריך ללבוש מדי מעודדת בצבעי הקבוצה המנצחת. למרבה השמחה של הצופים, הג'איינטס של ניו יורק ניצחו, והיא נאלצה להתפשט בטיימס סקוור

השדרנית שהפסידה בהתערבות (אקסטרה TV)

ארה"ב עדיין באווירת הסופרבול: מריה מאנונוס, כתבת המגזין האמריקני "אקסטרה" לבשה ביקיני בצבעי מדי קבוצת ה"ניו יורק ג'איינטס", בשיא הקור של מנהטן, לאחר שהפסידה בהתערבות עם עמיתה.

מול מצלמת הטלוויזיה הלאומית, שילמה מאנונוס בת ה-33 את חובה, לעמיתה השדר א.ג' קאלוואי, לאחר שסיכמו כי יתפשטו אם הקבוצה שאינם אוהדים תנצח. מאנונוס, ילידת מסצ'וסטס ואוהדת מושבעת של ה"ניו אינגלנד פטריוטס", קבעה עם קאלוואי כי במידה וקבוצתה תנצח, עליו יהיה ללבוש מדים זעירים של מעודדת הקבוצה, ולשדר ממרכז בוסטון.

למרבה מזלו של השדר וככל הנראה גם של הצופים הרבים, הקבוצה האהובה דווקא עליו ניצחה, ומריה נאלצה להתפשט במרכז הטיימס סקוור, בקור המקפיא, עד לרמת הביקיני - בצבע המדים של קבוצת ה"ניו יורק ג'איינטס".

"אני שונאת התערבויות", אמרה מאנונוס לפני שהורידה את בגדיה והבטיחה כי היא "בחיים לא עושה את זה שוב". מי שירצה לראות את השדר המוכר לובש בגדי מעודדת, ייאלץ להמתין לפחות עד הסופר בול הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת