ארה"ב: גבר פוצץ את ביתו - והרג את עצמו ואת ילדיו

תושב מדינת וושינגטון הזמין לביקור בביתו את שני ילדיו, שאיבדו את אמם לפני כשנתיים בנסיבות מסתוריות. הוא אמר להם: "אני מצטער. להתראות" - הצית את המקום והביא למותם. לפי ההערכות, הוא רצח את אשתו ואת אם ילדיו

טרגדיה אחת הסתיימה באסון של משפחה שלמה: גוש פאוול, תושב מדינת וושינגטון שבארצות הברית, הכניס לביתו את שני ילדיו - בני 5 ו-7 - שבאו אליו לביקור. במקום הורגש ריח כבד של גז בישול. לשניים המבוהלים הוא אמר: "אני מצטער. היו שלום" - ואז הצית אש שגרמה לפיצוץ עז ושריפה שכילתה את המבנה כולו וגבתה את חייהם של האב ושני בניו.

היה זה סוף עצוב לפרשה שהחלה כבר לפני כשנתיים, אז נעלמה אם המשפחה ומאז ועד היום מוגדרת נעדרת. הוריה של האם קיבלו מעמד של אופוטרופוסים עבור שני הילדים, ועורך דינם של בני הזוג מסר כי אחרי הטרגדיה - התעקשו הילדים כי ראו את אמם בפעם האחרונה בתוך תא המטען של הרכב המשפחתי.

לפני שקיבלו הורי האם את החזקה על הילדים, היו אלה במשמרות האב - אלא שאז, בפשיטה על ביתו, אותרה כמות גדולה של חומר פורונוגרפי פדופילי. בימים האחרונים הוא ביקש לחדש את החזקה עליהם, ובביקורם האחרון בביתו בחר לשים קץ לחייהם ולחייו שלו.

כוחות ההצלה שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע במקום את מותם של האב ושני בניו. אלא שהדרמה לא הגיעה לסיומה: זמן קצר אחר כך התברר כי דקות ספורות טרם הפיצוץ הקטלני, כתב פאוול לפרקליטו דואר אלקטרוני שבו הביע מראש צער על מעשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת