ניו יורק: עוגיות מריחואנה בחטיבת הביניים

יוזמה עסקית של תלמידה בת 14 בחטיבת ביניים בניו יורק התבררה כעבירה פלילית שהובילה למעצרם של לפחות 20 תלמידים: עוגיות הבראוניס שמכרה התבררו כבראוניז מריחואנה. עכשיו בודקים בבית הספר איך זה קרה בהפסקות הצהריים מבלי שאיש מהמורים ידע על כך

ממה מכינים בראוניז? (חדשות 2)

סערה בחטיבת הביניים ברובע קווינס שבניו יורק: לפחות עשרים תלמידים מחטיבת ביניים בעיר נעצרו לאחר שאכלו עוגיות מריחואנה בשטח בית הספר. השוטרים נדהמו לגלות שאת העוגיות הם רכשו מתלמידה בכיתה ח', שמכרה לחבריה את עוגיות הראוניז במחיר מבצע: עוגיה תמורת שלושה דולרים או שתי עוגיות תמורת חמישה דולרים.

בתום חקירה שוחררו התלמידים מבית הספר בלרוז 208. הוריהם סיפרו לניו יורק דיילי שהדילרית היא נערה בת 14 ששלפה את הבראוניז המתובלות מתיק הגב שלה במהלך ארוחות הצהריים, והצליחה על פי ההערכות להרוויח 250 דולרים. על פי הפרסומים בתקשורת האמריקנית, רוב תלמידי חטיבת הביניים ידעו מה יש בסחורה שהם קונים, אבל עבור חלק מהרוכשים זו הייתה הפתעה. "היא עבדה על הבן שלי", סיפרה אימו של אחד התלמידים. "איך אף אחד לא ראה שזו חבורה של מסטולים?".

התלמידים מעידים: זה קצה הקרחון

בבית הספר טוענים שאף אחד מהילדים לא דיווח על הסמים לאחות בית הספר וכי שום תלונה לא הגיעה למורים או להורים. ו הסיבה שבבית הספר לא ידעו על העסקאות הפליליות שנעשות בהפסקת הצהריים. הפרטים יצאו רק כאשר אחד התלמידים שהסתכסך עם הילדה, סיפר למנהלת חטיבת הביניים מארג'י פיינברג על העוגיות.

"זו תקרית מאוד מטרידה. ברגע ששמענו התחלנו לפעול ויידענו את הורי הילדים", אמרה הגברת פיינברג שהזעיקה גם את המשטרה. השוטרים מצאו עוד עוגיות שכנראה עדיין לא נמכרו, אבל איש עדיין לא נעצר. אחד הילדים בבית הספר אמר לתקשורת בניו יורק "זה כלום, אתם לא יודעים מה הולך פה, זה מקום מטורף".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת