הילד שחולץ מהקיר מדבר לראשונה: "שמח לחזור הביתה"

לראשונה מאז אותר וחולץ, מדבר הילד שנכלא על ידי אביו מאחורי קיר ומספר על הזוועות שעבר. לטענתו, במשך השנים האחרונות נאלץ לשמש כעבד ולבצע את המטלות השותפות בבית. הוא ניצל בזכות בקשת חברות בפייסבוק שהציע לאמו הביולוגית, שבהמשך הביאה לאיתורו על ידי המשטרה

"אני מרגיש מצוין, תודה לאל, אני מרגיש מצוין", כך אומר לרשת CBS גרגורי ג'ין ג'וניור, הנער בן ה-13 ממחוז קלייטון שג'ורג'יה שעל פי המשטרה הוחבא במשך ארבע שנים על ידי אביו. עכשיו הוא חוזר לביתו שבפלורידה, יחד עם אימו הביולוגית. לאחר שלטענתו ספג התעללות מאמו החורגת במשך ארבע שנים הוא אומר: "עכשיו שזה נגמר, אני שמח ללכת הביתה, עם אמא שלי".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה מצאה בסוף השבוע את גרגורי בביתו של אביו הביולוגי בג'ונסברו ג'ורג'יה. בני הזוג גרגורי ג'ין האב וסמנת'ה דיוויס, החביאו אותו מאחורי קיר מאולתר במחסן כאשר המשטרה הגיעה לחפש בבית. אמו הביולוגית ליסה סמית' טענה כי חלפה שנה מאז שדיברה עם בנה ושלא ידעה היכן הוא מתגורר.

דיויס מואשמת בהתעללות אכזרית בלתי נתפסת (CNN)

לפני כארבע שנים הגיע הילד, שהפך לנער לבקר את אביו ולא הורשה לחזור לביתו. ביום שישי האחרון קיבלה האם הביולוגית בקשת חברות מפתיעה בפייסבוק, מאותו ילד שלא ראתה כבר שנים. הוא סיפר לה היכן הוא נמצא ועל הסבל הנפשי שעובר עליו.

סמית' טוענת שבני הזוג השתמשו בבנה כעבד, גרגורי עצמו סיפר לה כי נאלץ לבצע את כל העבודות בחצר ואת עבודות הניקיון. כששמעה על כך היא התקשרה מיד למשטרה. למרות שהטלפון בבית היה מנותק, הצליח הנער לתקשר עם האם, ובכך להוביל את המשטרה למקום מחבואו.

"פשוט נכנסתי לחנות ברשת והורדתי אפליקציה באמצעותה התקשרתי לאמא שלי", הוא מספר. האם הביולוגית טוענת שלא היה לה מושג שבשנת 2004, האישה שמואשמת עכשיו בהתעללות בבנה שלה, הואשמה בעבר כי חתכה את לשונו של בנה הביולוגי בעזרת מספריים לוהטות. לטענתה, אם הייתה יודעת על כך היא הייתה מתאמצת יותר כדי לאתר את הבן האובד.