הגברת הראשונה בשכיבות סמיכה

הגברת הראשונה מישל אובמה ממשיכה לסייע לבעלה במרוץ לנשיאות ולהוכיח למה היא יותר פופולרית ממנו, כפי שמראים גם הסקרים. אובמה הגיעה לתכנית האירוח של אלן דג'נרס ובתום הפטפוטים המתבקשים – עברה למעשים: צפו במישל מנצחת את אלן בשידור

נסו לדמיין את זה קורה בישראל: אשת הנשיא מגיעה לאחת מתכניות האירוח הפופולריות במדינה, ומתחרה בשכיבות סמיכה עם המגיש. עכשיו תפסיקו לדמיין - כי זה בדיוק מה שקרה אמש בתכניתה של אלן דג'נרס, כשהגברת הראשונה של ארצות הברית הגיעה להתארח.

אחרי ריאיון קצר עם שאלות מתבקשות על הנשיא ברק אובמה ועל המרוץ לנשיאות, הפגינה מישל יכולות גופניות מרשימות כשהביסה את דג'נרס בתחרות שכיבות סמיכה. בקלילות שלא כל כך אופיינית לאמריקנים, מישל אובמה שוב מוכיחה מדוע היא פופלרית יותר מבעלה, אהדה שזוכה לביטוי גם בסקרים.

חוץ מזה, היא הוכיחה שהיא חזקה לא רק בדיבורים, אלא גם במעשים אחרי שביצעה 25 שכיבות סמיכה בקלילות יחסית. דג'נרס, שהתנשפה והתעייפה, ניסתה להצדיק את ההפסד כשאמרה לצופים: "חשבתי שזה לא יהיה טוב להשוויץ ליד הגברת הראשונה, אז הפסקתי, חשבתי שזה יראה רע".

לסיום, דג'נרס השתמשה בטיעון הגיל כדי להרגיש טוב יותר עם התבוסה. "אני בת 48 ואת בת 54, בואי נוודא שאנחנו יודעות את זה", אמרה למישל. האמת? מרשים!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק