אישום בארה"ב: רצח מחוסר בית - ואכל את עינו ומוחו

כתב אישום מזעזע הוגש אתמול לבית המשפט העליון בארה"ב, נגד טרי לינקולן סמית', תושב פלורידה בן 35, הנאשם ברצח מחוסר בית באמצעות גרזן, אכילת עינו וחלקים ממוחו. על פי עדותה של קרובת משפחתו, יום לפני הרצח סיפר כי הוא חש צורך ב"דם על הידיים", ולמחרת שב כשבגדיו מגואלים בדמו של הקורבן

פרשת רצח מזעזעת בארה"ב. אילוסטרציה (רויטרס)

כתב אישום הוגש נגד תושב פלורידה בגין רצח אדם מחוסר בית, אכילת עינו וחלק ממוחו. טרי לינקולן סמית' בן ה-35, שרצח על פי האישום את הקורבן באמצעות גרזן, יובא היום לבדיקה פסיכיאטרית.

בבית המשפט העליון בארה"ב נערך אתמול דיון בפרשת הרצח המזוויעה שארעה בחודש דצמבר האחרון. על פי האישום, זמן קצר לפני שביצע את הרצח, הגיע סמית' לקרובת משפחתו וציין בפניה כי חש תאווה ל"דם על הידיים". היא זו שהסגירה את סמית' למשטרה המקומית.

קרובת משפחתו של הרוצח סיפרה לחוקרי המשטרה כי הוא עזב את ביתה כשבידו גרזן, שככל הנראה שימש ככלי הרצח. ביום למחרת הוא שב לביתה כשמכנסיו מגואלות בדם, וציין כי "קיבל את המנה שלה נדרש".

סמית' סיפר לקרובתו כי בזמן שישן במרפסת בית נטוש שבו מתגורר, ראה לפתע גבר חסר בית שחלף ברחוב. הוא התנפל עליו, החל להכות בפניו ובראשו עם הגרזן. לאחר מכן, עקר אחת מעיניו ואכל אותה, ולבסוף אכל חלק ממוחו. "הוא ציין כי המכות שנתן לקורבן בראשו היו כה חזקות, עד שהצליח להסיר עין אחת מראשו וחתיכות ממוחו", אמרה קרובת המשפחה לשוטרים והוסיפה פרט מזעזע נוסף: "הוא אמר שהעין טעמה כמו צדפה".

החוקרים החליטו לזמן גם את אמו של סמית' לחקירה, והיא טענה שבנה לוקה בנפשו, ודרשה לערוך לו סדרת בדיקות. לדבריה, היא לא הייתה מודעת לנטייה הקניבלית של בנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת