צפו: אנשים מעופפים בשמי ניו יורק

ככל שעוברות השנים, הפרסומות לסרטים הופכות להיות יותר ויותר משוכללות ומקוריות. אלפי תושבי ניו יורק הבחינו באנשים מרחפים בשמיים. לא מדובר באנשים אלא בפרסומת לסרט שייצא בקרוב שעוסק בנערים מעופפים. בימים הקרובים הם ימשיכו לרחף. צפו ותרגישו בשמיים

תושבי ניו יורק התקשרו השבוע בבהלה לרשויות ודיווחו שהם רואים אנשים מרחפים בשמים, מעל נהר ההדסון. לדבריהם, האנשים המעופפים לא נראו מאיימים אלא פשוט דאו באוויר להנאתם, וביצעו מעגלים רק כדי להשוויץ בפני העוברים ושבים.

אולם תושבי העיר הסקרנים התאכזבו כששלפו משקפות והתאכזבו לגלות שלא מדובר באנשים פשוטים שפיתחו יכולות תעופה - אלא בפרסומת לסרט חדש. הסרט, "כרוניקה בזמן אמת", צפוי לצאת בקרוב ועוסק בחוויותיהם של שלושה נערים בעלי כוחות על, ביניהם גם יכולת תעופה. התעלול נצפה על ידי אלפי בני אדם שהשקיפו על "המלאכים המעופפים" במשך שלושה ימים, סמוך לגשר ברוקלין , סביב פסל החירות וסביב חופי האי הנוצץ במנהטן. בסופו של דבר, למשמר החופים נמאס ואנשיו גרמו ל"מלאכים" לצלול למי הנהר הקפואים.

הקבוצה שביצעה את הפעלול ידועה בשם THINKMODO'S. מייקל קריביקה, אחד מחבריה אמר כי "שלושת גיבורי הסרט יכולים לעוף ולכן עלה לנו הרעיון להראות אנשים מעופפים סביב ניו יורק". עוד הוסיף כי "הצלחנו ליצור את האשליה בעזרת הלבשת כלי טייס קטנים בתלבושות אנושיות". אנשי הקבוצה מבטיחים כי בימים הקרובים ימשיכו להעיף "אנשים" ברחבי העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק