היורה מווירג'יניה נמצא מת ברכבו

ג'ודי לי האנט, החשוד ברצח ארבעה בני אדם בשלוש תקריות ירי שונות בווירג'יניה בארה"ב, נמצא בתוך כלי רכבו, כשהוא ירוי בראשו. סיבת הירי עדיין לא ידועה, אך מפרטי החקירה הראשוניים עולה כי אחת הקורבנות הגישה בעבר תלונה נגד האנט בגין אלימות במשפחה, תלונה שלא טופלה בידי הרשויות

היורה נמצא ברכבו. אילוסטרציה (חדשות 2)

בהמשך לירי בארה"ב אתמול (שני), בו נהרגו ארבעה בני אדם בשלוש תקריות ירי שונות, במרחק 10 קילומטרים האחת מהשנייה, נמצא החשוד המרכזי במעשה כשהוא ירוי בראשו בתוך רכבו. הוא אותר לאחר שעות רבות של מצוד, אולם טרם התבררה סיבת הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה במערב וירג'יניה שבארצות הברית פתחה היום (שני) במרדף אחר ג'ודי לי האנט, החשוד שירה למוות בארבעה בני אדם בשלוש תקריות ירי שונות. על פי ההערכות, האנט ירה בעצמו.

שתיים מהתקריות אירעו סמוך לעיירה מורגנטאון והשלישית אירעה במרחק 10 קילומטרים משם, באזור שנקרא אגם צ'יט. הרשויות טוענות כי החשוד בירי פעל לבדו. בנוסף, לכל הקורבנות שכבר זוהו היה קשר עם הרוצח, לדברי המשטרה. אחת מהן הגישה נגד האנט תלונה על אלימות במשפחה, שטרם טופלה בידי הרשויות.

"אנו מבקשים מכל אחד לשקול האם לצאת מהבית, ולעשות זאת רק אם חייבים לגמרי. הציבור צריך לשמור על עירנות, וליידע אותנו על כל דבר חריג", אמר לתקשורת מפקד המשטרה המקומית מייק וולף.

בעקבות המרדף אחר היורה, בתי הספר באזור ננעלו וכוחות משטרה נפרסו גם בסמוך לאוניברסיטה המקומית. שניים מהקורבנות כבר זוהו - אחד מהם הוא צעיר בן 28 והשנייה היא אישה בת 39.