ברזיל מציגה: יופי במידות גדולות

תחרות "מלכת היופי במידות גדולות" התקיימה הלילה בסאו פאולו שבברזיל, שם הוכתרה מלכת היופי ברברה מונטיירו. מלבד התואר הגדול שנלווה לכתר, היא זכתה בפרס כספי, בטיול בשוויץ, וגם בחוזה דוגמנות. "סוף סוף אנשים מבינים שלא כולנו נראות כמו ג'יזל", אמרה אחת המתחרות. כך זה נראה

עבור גברים רבים מדובר בגן עדן של ממש: קבוצת נשים ברזילאיות מלאות עלו על הבמה בסאו פאולו שבברזיל, שם הוכתרה מלכת יופי חדשה במידות גדולות.

בניגוד לרוב תחרויות היופי, המילה שמנה היא לא מילת גנאי - להיפך. בתחרות הזו, שהתקיימה אתמול בברזיל, היפהפיות נדרשו לשקול 80 קילוגרמים לפחות כדי להציג מועמדות.

מארגני התחרות הסבירו כי זוהי תחרות היופי האמיתית כיוון שלדבריהם, בתחרות הזו הנשים מציגות את מי שהן, כפי שהן, בלי להתבייש, ולא נכנעות לתכתיבים של מגזיני האופנה.

"לא כולנו ג'יזל"

"פעם ביקיני היו מיוצרים רק במידות קטנות שרק בחורות רזות יכולות ללבוש", אמרה אחת המתחרות בעודה משתזפת בביקיני שחור וגדול מימדים בחופי קופהקבאנה. "אבל סוף סוף אנשים מתחילים להבין שלא כולנו ג'יזל".

הזוכה המאושרת היא ברברה מונטיירו, שזכתה בנוסף לכתר, גם בטיול בשוויץ, בפרס כספי של 10,000 ריאל (כ-6,000 דולרים), וכמובן גם בחוזה דוגמנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק