שוודיה: הכספומט הוציא עכבר מת

אזרח שוודי שביקש להוציא מהכספומט 700 קרונות, שלח את היד לקבלה ומצא את עצמו אוחז בזנבו של מכרסם מת. עובדי הכלבו בו הוצב הכספומט חילצו ממנו את גופת העכבר ובעל החשבון קיבל קבלה מוכתמת בדם

על מזומן ומכרסמים מתים (פולק בלאדט)

ניתן להבין שהמצב הכלכלי לא בשיאו, כאשר אדם מנסה למשוך כסף מהכספומט ומקבל - גופת מכרסם. גולאם האפז, אזרח שוודיה, בודק עכשיו את היתרה בחשבון אחרי שביקש להוציא 700 קרונות מהקיר וקיבל עכבר ללא רוח חיים.

"קיבלתי את הכסף, אבל לא קבלה. על מסך המחשב היו כתובות מוזרות", מספר גולאם. אבל הכתובות המוזרות במסוף הכספים לא הכינו אותו לגופה שנפלטה. כשהעכבר החל לצאת, הוא חשב שאלו קצוות של שטרות בני מאות קרונות והחל למשוך אותם מהחריץ. אך אז למרבה הזעזוע גילה שמדובר - בזנב.

הכספומט פולט הגוויות נמצא בתוך סופרמרקט של רשת "קואופ פורום", רשת מרכולים שוודית מוכרת ביותר. מיד אחרי שאחז בזנב העכבר הפיננסי המת, מיהר גולאם המבוהל למנהלת הכלבו והתלונן אבל היא, נגעלת משהו, אמרה לו שהכספומט לא נמצא תחת אחריותה.

כמה מעובדי המרכול דווקא התגייסו לטפל במכרסם האבוד. הם שלפו אותו מהמכונה ורק אחר כך, עם כתמי דם, יצאה הקבלה . "בקבלה הופיעה העדות על כך שהוצאתי 700 קרונות, אבל לא הייתה מילה על מכרסם", מספר גולאם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק