נערת הפלייבוי נבחרה לפרלמנט הרוסי

חשבתם שעם לכתו של ברלוסקוני, נותר העולם הפוליטי אפור? מפלגתו של ולדימיר פוטין מספקת את הפיתרון. מריה קוזבניקובה בת ה-27, זמרת, שחקנית ובעיקר דוגמנית, מתחילה השבוע את שירותה כאחת מנבחרי המפלגה בפרלמנט הרוסי. צפו בפנים היפות של השלטון במוסקבה

מריה קוזבניקובה בת ה-27 מתחילה השבוע בקריירה חדשה. האישה שתוארה בעברה כאישה הסקסית ביותר ברוסיה והופיעה יותר מפעם אחת בירחון "פלייבוי" מצטרפת כחברה מלאה ב'דומה', הפרלמנט הרוסי.

קוזבניקובה הבלונדינית החטובה היא התוספת האחרונה של מפלגת "רוסיה המאוחדת" של ולדימיר פוטין לפוליטיקה הרוסית, ואחת מ-238 נאמניו של פוטין בבית הפרלמנט.

אמש נערכה במוסקבה הקפואה הפגנה יוצאת דופן נגד הממשל הנוכחי, פוטין וסגנון השלטון שלו. אלפים נהגו ברחבי הבירה הרוסית בכלי הרכב שלהם כשהם צופרים ויוצרים פקקי תנועה עצומים במחאה על אי סדרים בבחירות לפרלמנט. על מריה, בינתיים, לא נשמעו תלונות.

פוטין מתקשט לקראת הבחירות לנשיאות  

קוזבניקובה, שתייצג את חבל טומסק, מתרגשת. "זה האירוע הגדול של חיי", אמרה אחרי שהבינה שתכהן בבית המחוקקים. "אני אזרחית רגילה בפדרציה הרוסית, אני מתמודדת כמו כל הרוסים עם בעיות אבל עכשיו אני אקבל את היכולת לנסות ולפתור את הבעיות הללו".

פניה הנאות של הפוליטיקאית הטרייה מוכרות לרוסים. קונזניקובה הייתה במרכז תשומת הלב של התקשורת כשהייתה זמרת מובילה בלהקת "סיפורי אהבה" או כשכיכבה בסדרת קומדיה מוכרת בטלוויזיה. אביה הגאה של קוזבינקובה היה שחקן הוקי, שסיפר לתקשורת הרוסית כי היא בחרה להצטלם למהדורה הרוסית של "פלייבוי" רק אחרי שנפרדה מבן זוגה.

פוטין מקווה שיכולותיה של קוזבינקובה ישחקו לטובתו בבחירות הקרבות לנשיאות, שייערכו בחודש מרס הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק