בריטניה: חשש לחיי בת 17 שמכורה לנאגטס

התקשורת בבריטניה עוסקת בימים האחרונים בסיפורה של נערה בת 17 מהעיר ברמינגהאם, שסובלת מהתמכרות יוצאת דופן. מאז הייתה בת שנתיים, מסכימה סטייסי אירווין לאכול רק נגיסי עוף. כעת חוששים הרופאים שאם לא תשנה את הרגלי האכילה שלה - היא עלולה למות

ביקרה בגיל שנתיים במקדונלדס - והתאהבה (רויטרס)

עוד כשהייתה פעוטה, התגלתה סטייסי אירווין כבררנית ביותר בנוגע לאוכל. עד גיל 17, הדבר היחידי שהסכימה לאכול הוא מנת "נאגטס" עוף ומעט צ'יפס בצד. כעת הרופאים מזהירים אותה, שאם לא תשנה את הרגלי האכילה שלה - היא תמות.

הנערה, הטוענת כי מעולם לא טעמה ירקות או פירות טריים, אושפזה בתחילת השבוע לאחר שהתמוטטה בעקבות קוצר נשימה. רופאיה מסבירים כי ב-15 השנים האחרונות היא סובלת מהתמכרות כרונית למאכל, וכי היא סובלת מאנמיה חמורה ודלקת בלשון.

בשל המחסור הרב שהיה בגופה בויטמינים נאלצו הרופאים להזריק לה חומרים מזינים. אך למרות מצבה החמור, סטייסי טוענת כי היא לא מסוגלת לשנות את התפריט שלה וכי היא לא מתכוונת לוותר על מזון מהיר.

"אני מתחילה לחשוב שזה עושה לי רע"

סיפור האהבה בין סטייסי לנאגטס החל שהייתה בת שנתיים בלבד. אמה לקחה אותה לארוחה בסניף מקדונלד'ס מקומי. "אהבתי אותם כל כך, הם הפכו לדברים היחידים שהסכמתי לאכול. פשוט לא הייתי מסוגלת לנסות לאכול דברים אחרים", היא משחזרת.

סטייסי מודה כי לעיתים רחוקות היא מסכימה לחרוג מהמנה הקבועה שלה, והיא אוכלת לארוחת בוקר טוסט או צ'יפס. כעת, לאחר קבלת הטיפול הרפואי היא מתחילה להבין כי דיאטת הנאגטס שלה עלולה להיות מסוכנת: "אני מתחילה לחשוב שזה עושה לי רע, הארוחה המרכזית שלי ביום היא תמיד נאגטס עוף - בכל יום".

4 שקיות ענק של צעצועים

הנערה מדגישה כי הנאגטס האהובים עליה הם של רשת מקדונלד'ס, אבל היא אוהבת גם את אלו של קאנטקי פרייד צ'יקן וכאלו שנמכרים בסופרמרקט. בנוסף, מספרת סטייסי כי ברשותה ארבע שקיות ענק המכילות את כל הצעצועים שקיבלה בארוחות שהזמינה.

"נאמר לסטייסי באופן ברור כי היא תמות אם היא תמשיך כך", מספרת אמה איבון בעצב. "אבל סטייסי אומרת שהיא לא יכולה לאכול שום דבר אחר. זה שובר את לבי לראות אותה אוכלת את הנאגטס הארורים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק