האישה ילדה ברכב, בעלה נהג וצילם

יש נשים שיולדות בבית חולים, יש נשים שאוהבות ללדת בבית, אבל התינוקת של בני הזוג ראסל מטקסס נולדה ברכב "פורד" נוסע בכביש מהיר. האב אחז בהגה ביד אחת ובשניה תיעד את האירוע המשמח במלואו, ועכשיו אומרים ההורים: "מעניין, לא חשבנו שזה קורה כל כך מהר"

תמונות לא פשוטות מגיעות היום מוואקסצ'י שבטקסס, ארה"ב: אישה ילדה במושב שליד הנהג ברכב נוסע על אחד מהכבישים המהירים במדינה, כאשר בן זוגה - אבי התינוק, מחזיק ביד אחת את ההגה וביד השנייה מתעד את האירוע כולו במצלמת וידאו.

בני הזוג היו במרחק של 15 דקות מבית החולים, אבל התינוקת פשוט לא רצתה להמתין ולהגיח לעולם. ג'ניפר ראסל, האם הטרייה והמאושרת, הביאה לעולם את ווילו הקטנה במהירות של משהו כמו 50 קמ"ש. 

"כאשר ירדו לי המים, דחפתי פעם אחת והיא יצאה", אומרת הצעירה שהפכה לאם בנתיב הימני. "הרגשתי טוב. מעניין, לא חשבתי שזה קורה כל כך מהר".

זכארי, האב הטרי, סיפר כי "כל מה שעשיתי זה לדאוג שהפריים במצלמה טוב ושאני עדיין על הכביש. אני מופתע, הצלחתי בשניהם".

על פי הדיווח ברשת ABC האמריקנית, האב הספיק אפילו לחתוך את חבל הטבור שהסתבך סביב צווארה של וויל הקטנה, אולם עכשיו התינוקת והאם בריאות ושלמות.

בני הזוג אמרו שהם מתכוונים לשמור על רכב הפורד הקטן שלהם עד שווילו תגיע לגיל שבו היא תנהג כדי שתראה לחבריה היכן היא נולדה. ואנחנו מאחלים לה: רק שתנהג בזהירות... 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק