לוס אנג'לס: חיסול שודד מול המצלמה

צעירים מלוס אנג'לס תיעדו שוד וחיסול מזעזע שאירע מחוץ למסעדת מזון מהיר בעיר. שודד חמוש במוט ברזל נתקל בקבוצת שוטרים שארבה לו במגרש החניה. לאחר שסירב לקריאתם להניח את המוט, פתחו לעברו בירי מטווח קצר וחיסלו אותו ב-10 יריות אקדח

השוד תועד דקה אחר דקה (יו טיוב)

כמה משוטרי משטרת לוס אנג'לס נמצאים היום תחת חקירה שעשויה להסתיים בהדחתם מהתפקיד. זאת, לאחר שירו בשודד חמוש בצינור ברזל שאיים עליהם לאחר ששדד מסעדת מזון מהיר.

השוד והירי, שהתבצעו בשעות הבוקר של יום שני האחרון סמוך לעיר, תועד על ידי צעירים במצלמת הטלפון הנייד והועלה לאתר שיתוף הקבצים יו טיוב. בסרטון ניתן לראות את השוטרים יורים 10 יריות על החשוד, לאחר שסירב להניח את מוט הברזל.

לטענת השוטרים, לא רק שהחשוד לא הזדהה בשמו וסירב להניח את המוט, הוא אף נופף בו כאילו הוא עומד לתקוף אותם באמצעותו, למרות שהשוטרים קראו לו שוב ושוב להניח אותו על הקרקע. הסרטון מתעד את השודד יוצא מבעד לחלון מנופץ במסעדת קארל ג'וניור, כהשוטרים מתקרבים אליו עם נשק שלוף וצועקים לעברו.

גם גז מדמיע שהושפרץ לפניו לא עצר אותו, ונראה שהוא דווקא רק החמיר את המצב וגרם לשודד נראה מתקרב לאחד השוטרים ומנופף לעברו במוט. השוטר, שהיה חמוש באקדח ומלווה בכלב משטרתי, פתח לעברו באש וירה חמישה כדורים מטווח קצר. שוטר נוסף שהתחבא מאחורי הרכב, פתח גם הוא באש וירה חמש יריות נוספות.

הכיתור המשטרתי לא הותיר לשודד סיכויים רבים והוא נפל ומת במקום. כעת יצטרכו השוטרים להסביר מדוע פעלו נגדו כפי שתועד בסרטון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת