ארה"ב: ילד נעדר 4 שנים ונמצא מאחורי קיר

ארבע שנים אחרי שהוכרז כנעדר, חזר הילד לזרועות אמו, לאחר שאמש נמצא על ידי המשטרה מאחורי קיר מאולתר באטלנטה, ג'ורג'יה. אביו, אמו החורגת ושלושה בני אדם נוספים נעצרו והם מואשמים בכליאת שווא, התאכזרות והתעללות. השכנים הנדהמים סיפרו: "הוא היה מתחת לאף שלנו כל הזמן, לא חשבנו שהוא במצוקה"

דרמה בארצות הברית: המשטרה המקומית הצליחה לאתר ילד בן 13 שהוכרז כנעדר לפני ארבע שנים. אמש (שבת) חזר הילד לזרועות אמו לאחר שנמצא מאחורי קיר כפול בעיר אטלנטה שבמדינת ג'ורג'יה - שם ככל הנראה נכלא על ידי אביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משטרת מחוז קלייטון, שם נמצא הילד, עצרה את האב - גרגורי ג'ין (37), ואת אמו החורגת - סמנת'ה ג'וי דיוויס (42). השניים מואשמים בכליאת שווא, התאכזרות לילדים והתעללות. שלושה בני אדם נוספים נעצרו בפרשה שמעוררת סערה של ממש בארצות הברית.

שכניהם של האב ובת זוגו הופתעו מדבר המעצרים. "הם ממש אנשים נחמדים, פתוחים מאוד, אמרו לנו שאנחנו מוזמנים לבקר בכל עת", סיפרה ג'ולי פיזארו, שכנתם של בני הזוג. "הילד לא נראה תחת לחץ. אני חושבת.. אף פעם אי אפשר לדעת מה קורה מאחורי דלתיים סגורות".

הילד יצר קשר עם אמו

המשטרה דיווחה כי הגיעה לבית שבו נכלא הילד פעמיים מאז יום שישי, לאחר שאדם שזהותו לא נמסרה ביקש מהם לבדוק את המקום. בפעם הראשונה לא מצאו את הילד, אך מסיבות שנותרו חסויות בשלב זה - השוטרים חזרו למקום לחיפוש שני. רשת CNN דיווחה כי בזמן החיפוש השני של המשטרה, הצליח הילד ליצור קשר עם אמו בטלפון והיא זו שכיוונה את המשטרה לחפש מאחורי קיר כפול.

"אלוהים אדירים, זה היה מתחת לאף שלנו כל הזמן, יכולנו לעשות משהו", אמר שכן נוסף. לדבריו, הוא ואשתו ראו את הילד הרבה פעמים "אבל הוא אף פעם לא היה במצוקה, לפחות זה לא נראה כך".

שאלות רבות עוד נותרו לא פתורות סביב הפרשה שמעוררת ביממה האחרונה הדים רבים מסביב לעולם. הרשויות לא מסרו עד כה למי מההורים הייתה החזקה החוקית על הילד ועדיין לא ברור מדוע לא התבצעה פנייה למשטרה הרבה קודם לכן.