פרסום ראשון: מטייל ישראלי בן 23 נמצא מת באוסטרליה

שניר בלאסן, צעיר ישראלי בן 23 נמצא מת לפני כשבוע באוסטרליה. המשטרה שם אמרה שהוא התאבד – אבל בני המשפחה בארץ משוכנעים שהוא נרצח בידי חברתו. "כל כך מאושר הוא היה נראה בתמונות", סיפרה אמו

השוטרים שהתדפקו אתמול בבוקר על דלתם של בני משפחת בלאסן הביאו להם את הבשורה הנוראה מכל: שניר, בנם המטייל באוסטרליה, נמצא מת עם דקירות בחזה בביתה של בת זוגו. בבדיקה ראשונית עולה כי הוא התאבד.

בני המשפחה מסרבים לקבל את הרעיון ששניר, רק בן 23 ובחור שמח ומאושר לכל הדעות שם קץ לחייו. לטענם, האחראית לאסון היא בת זוגו בארבעת החודשים האחרונים. "הוא לא שידר שום דבר שהעיד על רצון להתאבד, בגלל זה כל כך הזוי", סיפר אחיו עידן.

אמו דפנה שיחזרה: "ראתה ילד יפה עדין כזה, שלפה אותו, אמרה לו 'בוא אני אתן לך מגורים. יש לי מחסן מלא בצעצועים, בוא נוציא אותו החוצה, תמכור אותו בשוק'. הוא העלה תמונות בפייסבוק שהוא מחבק אותה ומתנשק איתה... כל כך מאושר הוא היה נראה בתמונות. אם הוא מאושר, מה אנחנו יכולים להגיד".

בחודשים האחרונים האהבה ביניהם פרחה, שניר גידל כאב את ילדיה ועבד בביתה, "רואים שהוא מאושר, שטוב לו, טוב לו. כנראה עד הרגע שאמר לה שהוא הולך לטייל עם החברים שלו. כנראה זה שהוא היה צריך לעזוב אותה וללכת עם החברים זה טמטם לה את השכל", טוענת האם.

כעת ממתינים בני המשפחה לנתיחת גופתו של בנם הצפויה מחרתיים, ובה הם מקווים יתבהרו נסיבות המוות המסתורי. גורמים במשרד החוץ אומרים כי החקירה בעיצומה ותוצאותיה יכולות להיות לכאן או לכאן: מוות או התאבדות. וגם אחרי שתסתיים הנתיחה, ההמתנה הארוכה עד שיובא למנוחות מייסרת את המשפחה האוהבת כאן בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת