ארדואן שם קץ לשמועות: "איני חולה בסרטן"

בשבועות האחרונים, מאז עבר את ניתוח המעיים, גועשת הרשת בשמועות ודיווחים - חלקם של כלי תקשורת טורקיים וערביים - כי ראש ממשלת טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן חלה בסרטן. היום, בראיון לעיתון טורקי, הוא מדגיש: איני חולה, מצבי טוב. לדבריו, הרופאים ממשיכים לעקוב אחר מצבו הבריאותי

תגובה נחרצת לשמועות: ראש ממשלת טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן, בוחר היום להתייחס לראשונה לחרושת השמועות והדיווחים בכלי התקשורת סביב מצבו הבריאותי, ומדגיש: איני חולה במחלת הסרטן.

בראיון שהעניק לעיתון טורקי טען ארדואן כי הפחית את הופעותיו בתקשורת בשל הכאבים מהם סבל לאחר הניתוח, וכן בשל העובדה שגם אחריו היו מחוברים לגופו כמה צינורות. "מצבי טוב, הרופאים עדיין עוקבים אחר מצבי ומבקשים שלא אאמץ עצמי יתר על המידה", אמר ראש ממשלת טורקיה.

הרשת גועשת בדיווחים

בשבועות האחרונים גועשת הרשת בידיעות, שמקור חלקן בכלי תקשורת ערביים, לפיהן חלה הידרדרות חמורה במצבו הבריאותי של ארדואן. לפני חודשיים הוא עבר ניתוח מעיים, ומאז על פי הדיווחים - הוא אינו מצליח להתאושש. כמה פעמים דווח על אשפוזו בבית החולים באופן חשאי.

ימים ספורים לאחר הניתוח, ביטל ארדואן (57) את הנסיעה שתוכננה לו לקטאר. בעקבות ההחלטה, פירסמו כלי תקשורת סוריים כי ארדואן למעשה לוקה במחלת הסרטן ובשל כך בוחר להמעיט ביציאותיו את טורקיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת