אחרי הראש: חלקי גופה נוספים נמצאו בהוליווד

יממה לאחר שמשטרת אל.איי מצאה ראש כרות בגבעת הוליווד המפורסמת, התפתחות נוספת בפרשת הרצח שמסעירה את ארה"ב. שוטרים שסרקו את הגבעה מצאו זוג כפות ידיים ורגליים בשיחים הסמוכים לשלט, והחוקרים מאמינים שהם שייכים לאותה גופה. במקביל, השוטרים מנסים לעלות על עקבותיו של ה"מבתר" המסתורי

דרמה בגבעת הוליווד (רויטרס)

נמשכת חקירת חלקי הגופות סביב שלט הוליווד המפורסם, ונראה שהגבעה - שמסמלת את תעשיית הקולנוע המצליחה בעולם - מייצרת דרמה שתשמש השראה לתסריטאים רבים. יממה אחרי שנמצא ראש אדם כרות באזור השלט, אותרו חלקי גפיים בשיחים סמוכים על גבעת הוליווד.

"החוקרים מאמינים שכפות הידיים והרגלים שנמצאו שייכות לאותו אדם שראשו התגלה אתמול", אמר דובר משטרת לוס אנג'לס לסוכנות הידיעות 'רויטרס'. עם זאת, עדיין לא ברור מי עומד מאחורי הרצח האכזרי.

מאז מציאת הראש אתמול, החלו סריקות נרחבות בפארק באמצעות כוח של 30 שוטרים וכלבי גישוש של המשטרה. אותם כלבים מצאו את חלקי הגופה הנוספים באחד השיחים בפארק העצום, שהועברו בהמשך לבדיקה, בניסיון לגלות ממצאים שיובילו למבתר המסתורי.

בשלב ראשון יילקחו מהגפיים טביעות אצבעות כדי לזהות התאמה ביניהן, כשמבדיקה ראשונית נראה שהן שייכות לגבר שגילו בין 40 ל-60. מוצאו של הגבר עדיין אינו ברור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת