ארה"ב: אסיר הסתיר אקדח בפי הטבעת

מייקל לאון ווארד, תושב ג'ורג'יה שבארה"ב, הוא אסיר שכבר ריצה עונשי מאסר קודמים. הוא ניצל את הידע שצבר מניסיונו, ובמעצרו האחרון הבריח אקדח גדול מאוד אל בין כותלי בית הכלא. המבצע המתוחכם, אם כי מסריח, היה מצליח אילולא היה מתרברב באזני חבריו על ההישג והשיטה. עכשיו הוא מאושפז בביה"ח בגלל פגיעה בפי הטבעת

איך מחביאים אקדח כזה? (רויטרס)

נראה כי העבריינים אינם מתייאשים מחיפוש אחר מקומות נוספים בגוף בהם ניתן להחביא אמצעי לחימה: משטרת ג'ורג'יה, ארצות הברית, טוענת כי אסיר בבית הכלא המקומי הצליח בימים האחרונים להחדיר אקדח בגודל 25 ס"מ לתוך כתלי בית הסוהר - כשהוא מסתיר אותו בפי הטבעת שלו.

האסיר, מייקל לאון ווארד, נעצר בראשית החודש והואשם בסחר ואחזקת סמים. כשהגיע לבית הסוהר לרצות את עונשו ב-9 בינואר, הוא עבר בדיקה כמו כל אסיר אחר והובל לתאו.

החבר הלשין

ביום שלמחרת, מצא אחד הסוהרים את האקדח בחור האסלה של התא. התקשורת בארצות הברית טוענת שהאקדח לא היה נמצא אם אחד מחבריו האסירים לא היה שומע את ווארד מתרברב על הברחת הנשק ומיידע את הסוהרים.

וורד הסתיר מחבריו את העובדה שהחדרת האקדח לפי הטבעת שלו פגעה באבריו הפנימיים. הוא פונה לבית החולים שם טיפלו בפצעיו. על פי הפרסומים, וורד מכיר היטב את הנהלים בבית הכלא וניצל את הידע שצבר במשך מעצרים קודמים על עברות כמו מעורבות ברצח, שוד, נהיגה בשכרות ותקיפת שוטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת