הכירו את כפר השרירנים של הודו

כפר אחד בהודו, השוכן דרומית לדלהי, שומר על מסורת עתיקה ויוצאת דופן: לפתח שרירים בקרב כל תושבי הכפר. בעבר אזרחי הודו היו מגיעים בהמוניהם לכפר כדי לאתר שומרי ראש או מתאבקים, כיום הביקוש המרכזי בכפר הוא לדוגמנים

אם החלום שלכם הוא לפתח שרירים, המקום הנכון בשבילכם הוא הכפר ההודי אסולה פטפור. הכפר מוכר לאזרחי הודו כמקום מושבם של האנשים החזקים ביותר במדינה. זה לא מקרה שהכפר הממוקם דרומית לדלהי, צבר את המוניטין השרירי. במשך דורות על דורות, עורכים הגברים בכפר הזה אימון שרירים שנמשך שעתיים - בכל בוקר ובכל ערב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כל אדם שביקש לעצמו שומר ראש או מתאבק רשמי, הגיע לאסולה כדי לבחור את האיש שלו מבין הטובים ביותר. מבקשי השירותים מגיעים בשעות האימונים ורואים את כל המועמדים בפעולה: מערים בגילאי העשרה ועד זקנים בני שישים ויותר - כולם מרימים אופנועים, מטפסים על חבלים, עורכים תרגילי מתיחה ובעיקר עורכים תחרויות היאבקות שנקראות "אחאדה".

הבריונים מבוקשים, בעיקר בגלל השרירים

אם בעידן הנשק הקר חיפשו ההודים אנשים שישמשו להם מגנים, כיום המבקרים בכפר מחפשים בעיקר דוגמנים שיעבדו במועדוני הערים. אולי זו הסיבה שתלבושתם של המתאמנים בכפר מוזערה.

אבל למרות הגעתם למקומות הבילוי, השרירנים מקפידים להתרחק מאלכוהול ומעישון. רובם צמחונים שניזונים בעיקר מפירות, יוגורט וחלב עזים. מי שאחראי על הדיאטה ועל משטר האימונים בכפר הוא הגורו לחראי, הודי בן 75, המדריך את צעירי הכפר מגיל 17 ועד גיל 30. "הילדים גאים, הם מתנהגים יפה, אוכלים נכון ומתרחקים מהשפעה רעה", הוא אומר.