שנה אחרי: מפגש עם "הקבצן בעל קול הזהב"

לפני שנה טד וויליאמס ישן מתחת לגשר, חי חיים פרועים, ממנת סמים אחת לשניה, מחלון מכונית לחלון מכונית. לא היה לו דבר מלבד הבגדים שלגופו ושלט שעליו נכתב "הקול שלי הוא מתנה מאלוהים". צוות של התכנית "בידור הלילה" יצא לפגוש אותו שנה אחרי שכתב מקומון באוהיו גילה אותו והעלה את הסרטון של וויליאמס לרשת

וויליאמס - לפני ואחרי (יוטיוב)

לפני שנה, כשהעולם הכיר את טד וויליאמס, "הקבצן בעל קול הזהב" הוא היה חסר בית, מקבץ נדבות בפינת רחוב עם שלט שהיה העדות היחידה לכישרון. "יש לי קול נפלא" הוא הצהיר. עכשיו חייו של וויליאמס התקרבו יותר להיות אכן, "מתנה מאלוהים". וויליאמס נראה אחרת לגמרי, הוא נקי, הוא נעזר במשקפיים, יש לו קורת גג ואח מבערת ששומרת בה על החום.

צפו במהפך של טד וויליאמס:

וויליאמס פרץ לתודעה כשמערכת עיתון בעיר קולומבוס שבאוהיו, פרסמה באתר שלה סרטון וידאו בה נראה הקבצן חסר הבית מבקש עזרה מחלון מכונית אחת לחלון מכונית שנייה, אוסף סנט לסנט עד למנת הקראק הבאה. "הקול שלי הוא מתנה מאלוהים", נכתב על השלט אותו החזיק. כתב העיתון ביקש מווליאמס להגיד משהו למצלמה, ובתוך ימים ספורים הפך הווידאו ללהיט עם מיליוני צפיות ביוטיוב.

לפני חודש, וויליאמס סיים תכנית גמילה מסמים שנמשכה שלושה חודשים. הוא כבר לא גר ברחוב, הוא מתגורר בדבלין, פרבר של העיר קולומבוס, ומקריין למחייתו. שנה אחרי שהסרטון צולם, כתבי התכנית Entertainment Tonight הצטרפו למסיבה שוויליאמס ערך בדירתו, שנה בדיוק אחרי שהסרטון ששינה את חייו עלה לרשת.

אחרי ניסיון אחד כושל, הצליח וויליאמס בסופו של דבר להיגמל מסמים והוא שומר על קשר צמוד עם "מאמן פיכחות", שעוזר לו להישאר נקי. הוא גר בדירה יפה ומטופחת, שערו מסופר, שיניו העקומות יושרו והוא מרכיב משקפיים. "לפני שנה חייתי מתוך קופסא, עכשיו יש לי חדר ארונות", אומר וויליאמס בחיוך.

לכתבי התכנית הוא מספר בדמעות על המהפך שעבר ועד כמה אסיר תודה הוא להם ולאנשים שהאמינו בו וטיפחו את כשרונו. וויליאמס עובד כשדרן רדיו וכן מקריין פרסומות ותשדירים שונים - אפילו בהוליווד. שנה אחרי שעזב את הרחוב, עושה רושם שהאיש בעל קול הזהב, אך בעל העבר הבעייתי, נמצא בדרך הנכונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת