טרגדיה ברוסיה: תינוק נשאב לביוב מזרועות אימו - ומת

קיריל בן השנה וחצי טייל יחד עם אביו ואימו סמוך לכיכר המרכזית של העיר בריינסק, כשלפתע נפער בור באדמה תחת רגליהם והם נשאבו לתוך זרם חזק ממערכת הביוב. האב השליך חבל לעבר רעייתו והצליח להציל אותה, אולם הזרם היה חזק מדי עבורה וקיריל הקטן נפל אל מותו. גופתו של הפעוט נמצאה רק אחרי 28 שעות במרחק של 6 ק"מ

רוסיה כולה המומה בעקבות מותו של תינוק בן 18 חודשים בלבד, אחרי שנשאב למערכת הביוב יחד עם אימו. האם והתינוק נפלו לתוך זרם המים המעופשים אחרי שהבטון תחת רגליהם פשוט קרס.

הטרגדיה הנוראית התרחשה אתמול בעיר בריינסק, 380 ק"מ דרום מערבית למוסקבה. המשטרה טוענת כח האם בת ה-26 טיילה יחד עם בעלה ובנה סמוך לכיכר המרכזית של העיר כשלפתע נפער בור באדמה תחתיהם. בעלה של האישה, שוטר במקצועו, ניסה לזרוק לאשתו חבל כדי להציל את השניים. האם הצליחה לתפוס את החבל, אבל קיריל הקטן נפל מזרועותיה אל זרם המים החזק.

אחרי ניסיונות חיפוש וחילוץ שנמשכו שעות ארוכות, המשטרה נאלצה לקבוע שהתינוק אינו בחיים. גופתו נמצאה רק אחרי 28 שעות, במרחק של 6 קילומטרים מהמקום שבו הוא נעלם. האם נלקחה לבית החולים ועדיין שרויה במצב של הלם.

רבים מבין 400 אלף תושבי העיר בריינסק הגיעו היום אל בית המשפחה, והשאירו צעצועים, מכתבים ופרחים ליד האנדרטה המאולתרת עם תמונתו של קיריל הקטן.

המשטרה טוענת שקריסת מערכת הביוב נגרמה בגלל צינור שהתפוצץ, אבל החקירה בנושא נמשכת ונגד חלק מאנשי העירייה נפתחה חקירה פלילית. החוקרים מסבירים כי צינורות עם מים חמים שזורמים באדמה הקפואה גורמים לא אחת לאסונות דומים, אבל בדרך כלל התוצאות הן סדק בקרקע ולא מוות של פעוט.

חוקרים אחרים טוענים שהנחת אבני דרך חדשות ברחובות העיר, אבנים שאמורות להעניק מראה אירופאי אופנתי יותר, פשוט לא עומדות בלחץ הביוב - וזו הסיבה למוות הטרגי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת