זייפה היריון במשך 9 חודשים - וחטפה תינוק

צעירה בת 24 מניו זילנד ביקשה השבוע מבן זוגה להסיע אותה לבית החולים באוקלנד לקראת הלידה. אבל למרות שבמשך 9 חודשים הבטן שלה תפחה וכל בני משפחתה וחבריה היו בטוחים שתינוק גדל ברחמה, היא כלל לא הייתה בהיריון. כשהגיעה לבית החולים, היא פשוט לקחה תינוק - ויצאה. המשטרה עצרה אותה וכעת היא מואשמת בחטיפה

זייפה היריון - וחטפה תינוק. אילוסטרציה (רויטרס)

תושבת ניו זילנד שגרמה למשפחתה להאמין שהיא בהיריון במשך 9 חודשים תמימים, נאשמת כעת בחטיפה לאחר שנכנסה לבית חולים ופשוט לקחה תינוק שזה עתה נולד - כך מדווחות סוכנויות הידיעות.

האישה, נהא נראיאן בת ה-24, נעצרה לאחר שנמצאה יחד עם התינוק בדרכה למגרש החנייה של בית החולים, שם חיכה לה בן זוגה כדי לקחת אותה הביתה עם - כפי שהיא גרמה לו להאמין - תינוקם החדש.

דוברת המשטרה המקומית אמרה כי נראיאן זייפה את ההיריון במשך תשעה חודשים תמימים, הרבה לפני שאמרה לבן זוגה להסיע אותה לבית החולים בעיר אוקלנד לקראת "הלידה הצפויה".

"היא עשתה פטרולים ליד מחלקת היילודים"

בתוך בית החולים הצליחה הצעירה לשוטט כאוות נפשה במחלקת היולדות. בשלב מסוים היא נמצאה שם כשהיא מחזיקה בתינוק, והסבירה לאחיות שהיא "מנחמת אותו". "היא פשוט עשתה פטרולים ליד מחלקת היילודים", סיפרה אחת האחיות.

לאחר מכן, איש צוות בבית החולים מסר לידיה לה תינוק בן יומיים ממוצא הודי מפני שטענה בפניו שהיא אמו והוא האמין לה, כך הסבירה דוברת המשטרה. שכשהתינוק בידיה, הלכה נראיאן לכיוון מגרש החנייה, שם המתינו לה ברכב בן זוגה ואדם נוסף שהיה תחת הרושם שהיא בהיריון.

הוריו האמיתיים של התינוק הזעיקו את צוות בית החולים כשראו את נראיאן עוזבת עם בנם. "בדרכה מבית החולים החוצה, כשתינוק הודי בן יומיים בידיה, אחות עצרה אותה וביקשה ממנה לחזור פנימה", נמסר מהמשטרה.

צוות בית החולים הזעיק את המשטרה והצעירה נעצרה בחשד לחטיפת ילד. היא שוחררה בערבות ותובא בפני בית משפט בהמשך החודש, ואם תורשע - היא צפויה לעונש כבד של 7 שנות מאסר. בעקבות התקרית החמורה, מסר דובר מטעם בית החולים כי בימים אלה מבוצעת במקום סקירה מחדש של נהלי הביטחון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו חדשות 2 בפייסבוק