סין: הכירו את היחידה ללוחמה בביקיני

מאות נשים בעלות השכלה אקדמית ובעלות נתונים אתלטיים מכל רחבי סין, הגיעו לחבל האינאן כדי להשתתף בגיבוש לקורס המאבטחות האישיות הראשון שנפתח במדינה. 20 הטובות שבהן עוברות מסלול קשה ומפרך כדי להרוויח בסופו של דבר יותר מהמשכורת של גבר ממוצע - ולא להרגיש מאוימות מאף אחד

יחידת מובחרות (רויטרס)

המין היפה - והחזק: הן לובשות ביקיני זעיר, נראות דקיקות ועדינות, אבל הנערות הסיניות שבתמונות האלה לא יוצאות לנופש בחוף הים של מחוז האינאן הסיני. מדובר במחזור הראשון של תכנית אימונים מיוחדת בסין, שמכינה נשים לתפקיד שומרות ראש פרטיות.

עשרים נשים, רובן בעלות השכלה אקדמית, בעטו, זחלו, סחבו בול עץ כבד, התלכלכו, שתו מי ים (וגם קצת חול) והכל - מבלי לאבד את החינניות והעדינות.

שומרי ראש ותיקים ומנוסים העבירו את האימונים המפרכים והכינו את הבנות לתנאים הקשים ביותר שבהן הן יצטרכו לפעול. אנשי הכוחות המיוחדים, יחידת "טיאנג'יאו", הם היזמים והמפעילים של תכנית האימונים הייחודית. לדבריהם, בחודש אחד הם מסוגלים להפוך את הבנות למכונות מלחמה.

תכנית האימונים הפיזיים היא חלק מתכנית רחבה יותר של 10 חודשים, במהלכה הבנות יקבלו הכשרה בנושאים כמו נשק קל, קרב מגע והסוואה, לצד קורסים מיוחדים בנושא אופנה, עסקים ושפות.

על פי הפרסומים, החניכה הטובה ביותר תישלח לקורס מיוחד באקדמיה ישראלית - לא ברור בדיוק היכן. כשהמצב הכלכלי הולך ומשתפר בסין, העשירים המקומיים נהנים, או תלויים, ביותר ויותר סמלי סטטוס. אחד מהם, הוא שומרת ראש צמודה.

מפעילי התכנית טוענים ששומרת ראש יכולה לקבל משכורות גבוהות יותר מעמיתיה הגברים, 100 דולרים ליום עבודה, יותר מהשכר הממוצע לכלל האוכלוסייה בסין, והרבה יותר מהשכר הממוצע לנשים סיניות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו חדשות 2 בפייסבוק