תאילנד: בן ערובה נחטף מול המצלמה

גבר תאילנדי בשם פיק התייאש מכך שלא קיבל טיפול ראוי בבית החולים בשל מחירם הגבוה של התרופות. כשהוא סובל מכאבים ומתוסכל מהתעלמות הרשויות מסבלו, הוא החליט לחטוף אדם תמים שעבר לידו. רק אחרי דקות ארוכות של משא ומתן, פיק נכנע והניח את הסכין - כל זאת מול המצלמות

צעד של ייאוש (רויטרס)

צלם סוכנות הידיעות רויטרס לא הצליח להתעלם ממבט האימה בעיניו של גבר תאילנדי נואש שמחזיק בן ערובה באיומי סכין שהצמיד לצווארו. התקשורת בתאילנד מדווחת הבוקר מבנגקוק שהגבר, פיק שמו, החליט לנקוט בצעד מרחיק הלכת, חטיפה של עובר אורח תמים באיומי סכין, משום שהתייאש מחוסר הטיפול שהוא מקבל משרותי הבריאות בבירה התאילנדית.

על פי הדיווח, פיק סובל ממחלת כליות חמורה, ולא מצליח לממן את הטיפול התרופתי היקר. אחרי שהוא התחנן לסיוע ונדחה שוב ושוב - הוא נשבר.

כוחות משטרה הגיעו במהרה למקום וניהלו עם פיק משא ומתן, כשהמוני סקרנים מתגודדים וצופים מסביב. רק אחרי ניסיונות שכנוע ארוכים מאוד, שנמשכו חצי שעה, בהם בקשו השוטרים שוב ושוב מפיק להניח את הסכין, נאות החוטף המיואש לבקשה.

ברגע שעזב את כלי הנשק, עשרות שוטרים התנפלו עליו בשניות והובילו אותו לתחנת המשטרה למעצר. החטוף שוחרר, מבוהל, אבל ללא פגיעה אמיתית בגופו.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו חדשות 2 בפייסבוק