צפו: "יום בלי מכנסיים" בסאבווי

מאות צעירים וצעירות בבירת ארה"ב החליטו לעלות לרכבת התחתית בעיר כשהם לא לובשים מכנסיים. זוהי השנה החמישית ברציפות בה מתקיימת היוזמה המוזרה, הקרויה "יום הנסיעה ברכבת ללא מכנסיים", בערים מרכזיות ברחבי העולם. כעת מזהירים המארגנים - בשנה הבאה האירוע "ייחגג" גם בתל אביב

עם המכנסיים למטה: האירוע השנתי של הארגון בעל השם המפוקפק "נסיעה ברכבת ללא מכנסיים" יצא אתמול לדרך בערים מרכזיות ברחבי העולם. מאות צעירים וצעירות ללא מכנסיים הציפו את תחנת הרכבת התחתית בוושינגטון בירת ארצות הברית.

כ-200 צעירים וצעירות התגברו על הקור העז השורר ברכבת התחתית של וושינגטון ומשנכנסו לתחנת הרכבת, הורידו בתיאום מרשים את מכנסיהם, ונותרו כשלגופם הרועד תחתונים בלבד. הנוסעים המעורטלים המשיכו בנסיעתם לתחנות מרכזיות ברחבי העיר, בעיקר מתוך רצון למשוך תשומת לב מרבית ל"יום החג" שלהם.

זוהי השנה החמישית ברציפות שבה מתקיים האירוע המוזר, מארגניו אינם מתיימרים להיות בעלי אידיאולוגיה מרשימה במיוחד והם טוענים כי מטרתם היא אחת ופשוטה: "לעשות חיים ועל הדרך לעורר מספר צחוקים ומבטים מבולבלים מהעוברים ושבים".

האירוע התרחש במספר ערים ברחבי העולם ביניהן: ניו יורק, לוס אנג'לס ומקסיקו סיטי. הארגון שיזם את המבצע הססגוני הזה מזהיר כי תופעות דומות עתידות להתבצע בערים גדולות נוספות מסביב לעולם, כך שבקרוב אנחנו עלולים להיתקל בנוסעים עירומים למחצה גם בתל אביב.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו חדשות 2 בפייסבוק