חבל הבאנג'י נקרע - התיירת ניצלה בנס

תיירת אוסטרלית יצאה, כמו רבים לפניה, לבחון את חוקי הפיזיקה בקפיצת באנג'י מעל מפלי ויקטוריה באפריקה. היא עמדה על הצוק בגובה של 111 מטרים וזינקה לתהום - אבל החבל נתקע בסלעים ונקרע. למרבה התדהמה, התיירת האוסטרלית נפצעה קל בלבד ושחתה החוצה ממי הנהר לספר על החוויה הקשה

צעירה מאוסטרליה יצאה לקפיצה שמאתגרת את חוקי הפיזיקה מעל נהר זמבזי שבאפריקה, על הגבול שבין זימבבואה וזמביה. הפעם הפיזיקה ניצחה את החבל, אבל התיירת - חיה כדי לספר על החוויה מסמרת השיער.

ארין לאונג בת ה-22 נאלצה לשחות השבוע במי הנהר הקרים, כשרגליה עדיין קשורות בחבל שהניחו על קרסוליה מפעילי קפיצת הבאנג'י מעל מפלי ויקטוריה, בגובה של 111 מטרים. "כשנחתתי, הרגליים שלי היו עדיין קשורות ונאלצתי לשחות לצידו השני של הנהר, הצד של זימבבואה", היא סיפרה לערוץ 9 האוסטרלי.

"זה היה מפחיד מאוד מפני שהחבל נתפס בסלעים שבדרך כמה וכמה פעמים", הוסיפה. הגברת לאונג מודה לאל שהיא נותרה בחיים ונפצעה באורח קל בלבד. לאחר שהצליחה לצאת לגדות הנהר, כוחות הצלה הגיעו ופינו אותה לבית חולים בדרום אפריקה.

ומה בעתיד? האוסטרלית המבוהלת אומרת שלא תסתכן שוב בקפיצות מהסוג הזה, ודאי שלא בחברת "ספארי פר אקסלנס" שהפעילה וממשיכה להציע את קפיצת הבנג'י באתר שבמפלי ויקטוריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת