אם הטביעה את בתה - החבר צפה בסקייפ

מקרה רצח מזעזע נחשף בכלי התקשורת הבריטים. פעוטה בת שנה הוטבעה למוות בידי אמה, בעוד בן זוגה צופה בכך במצלמת אינטרנט מבריטניה. כעת עוסקות שתי המשטרות - הבריטית והנורווגית - בחקירת המקרה הקשה

רצח בשידור ישיר בסקייפ (רויטרס)

מוות בשידור ישיר: אם מנורווגיה שהחליטה להטביע את בתה הצעירה למוות, עשתה זאת אל מול בן זוגה הבריטי - וצילמה את מעשה הזוועה במצלמת אינטרנט. האם הטביעה את בתה בגיגית מים.

בן זוגה, החי כאמור בבריטניה, שוחח איתה בתוכנת "סקייפ" ולטענתו ניסה לשכנע את הנורווגית שלא לרצוח את בתה, בת השנה. מצד שני, גורמים במשטרת בריטניה סיפקו לכלי התקשורת בממלכה גרסה שונה לחלוטין. "היא אומרת שהוא הדריך אותה איך לבצע את המעשה, שנועד 'לחנך' את הפעוטה. הוא לא התכוון לרצוח אותה", אמרו החוקרים.

בסופו של דבר ולאחר שהשניים הבינו שהפעוטה למעשה מתה, החליטו לכסות אותה ולתאם גרסה לפיה היא "נפלה לגיגית המים וטבעה". עתה החקירה מתנהלת גם על ידי משטרת אוסלו וגם על ידי הסקוטלנד-יארד, כאשר ייתכן שבן זוגה של האם המטביעה שצפה במעשה יואשם בסיוע לרצח.

בעקבות המקרה לקחו שירותי הרווחה בנורווגיה לרשותם את אחד מילדיה של האם המטביעה. אביה של התינוקת, פקיסטני במוצאו, עודכן על מות הבת הקטנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת