ארה"ב: חסרי בית הוזהרו מפני רוצח סדרתי שמעורב בשלושה מקרי רצח שונים

רוצח סדרתי הוא ככל הנראה זה שעומד מאחורי שלושה מקרי רצח של מחוסרי בית בחודש דצמבר דרום קליפורניה. בשלושת המקרים, נמצאו גופות הקורבנות עם סימני דקירה רבים בכל גופם. המשטרה הורתה לחסרי הבית לשמור על ערנות, ללון רק במקומות ציבוריים מוארים היטב, ולדווח על כל התנהגות חשודה

משטרת קליפורניה מזהירה חסרי בית מפני רוצח סדרתי, בעקבות שלושה מקרי רצח שאירעו בשבועיים האחרונים. בשלושת המקרים נדקרו הקורבנות למוות בסכין, ונמצאו מוטלים ללא רוח חיים באזורים סמוכים.

החשוד ברציחות הוא ככל הנראה צעיר בשנות ה-20 המוקדמות לחייו, בעל גוף רזה. "אנו מאמינים כי מקרי הרצח הקשים קשורים אחד לשני, וכי אותו חשוד מעורב בכל המקרים. אנו בטוחים כי האדם הזה מהווה סכנה גדולה ביותר לציבור", אמר מפקד המשטרה במחוז אורנג' לכלי התקשורת המקומיים.

המשטרה המקומית הורתה לחסרי הבית לשמור על ערנות, ללון רק במקומות ציבוריים מוארים היטב, ולדווח על כל התנהגות שנראית להם חשודה.

שלושת מקרי הרצח השונים אירעו בשבועיים האחרונים של חודש דצמבר, במקרה אחד גבר בן 57, נמצא מוטל ללא רוח חיים כשסימני דקירה רבים על כל חלקי גופו. יומיים קודם לכן נמצאה גופת אדם בן 42 בשביל אופניים סמוך. במקרה השלישי, אותרה גופת גבר בן 53 במרכז קניות גדול באותו האזור. בידי המשטרה סרטון המתעד את הרוצח, דקות לפני ביצוע הרצח במרכז.

החשדות לגבי כך שרוצח אחד עומד מאחורי כל המקרים, עלו לאחר שני המקרים הראשונים. המשטרה מצאה דפוס משותף לפשעים המזעזעים, ועל כן שיערה כי מדובר באותו אדם נפשע. "לאחר שנרצח האדם השלישי, הבנו שמוטב לחקור את כל המקרים יחד", אמרה קצינת משטרה מקומית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת