צפו: אוטובוס צונח לתהום ב"דרך המוות" בבוליביה

הרגעים האחרונים בחייו של נהג אוטובוס תועדו בסרטון וידאו שצולם ב"דרך המוות" שבבוליביה. בתמונות נראה הרכב מחליק בבוץ ומתהפך היישר לתהום. למרבה המזל, רגע לפני כן ביקש הנהג מכל הנוסעים לצאת מהאוטובוס. בכל שנה נהרגים מאות בני אדם בציר המסוכן המוביל לבירה לה פז

אוטובוס נוסעים שנסע לפני כשבוע ב"דרך המוות" בבוליביה תועד בטלפון סלולרי כשהוא צונח אל התהום. אסון גדול בהרבה נמנע, לאחר שהנהג הוריד את הנוסעים מן הרכב שניות ספורות לפני האירוע.

בווידאו שצולם בלילה האחרון של שנת 2011, ניתן לראות את האוטובוס מנסה לעבור בדרך הבוצית והצרה כשאנשים מסביב מכווינים אותו. לפתע, נשמעת פעולתו המואצת של המנוע בעוד הנהג מנסה לברוח מהתהום, אבל לשווא. לקול צעקות האימה של הנוסעים, צלל האוטובוס לעומק הסבך בגובה של 50 מטרים.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת במדינה, רגע לפני שהגיע למעבר המסוכן ביקש נהג האוטובוס מהנוסעים לרדת - וכך נמנע אסון חמור בהרבה. מותו של הנהג חסר המזל נקבע במקום.

"דרך המוות", הציר ההררי שבין קורויקו לבירת בוליביה לה-פז, נמתח על פני 50 קילומטרים של ג'ונגל, ונחשב למסוכן במיוחד. בכל שנה נהרגים בכביש בין 200 ל-300 בני אדם בתאונות דומות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק