רוסיה: טיגריס תקף ילד בן 3 בגן חיות, מצבו קשה

המשטרה בעיר במזרח רוסיה חוקרת כיצד הצליח טיגריס שהוחזק בגן החיות המקומי לתקוף ולפצוע פעוט בן 3 בלבד. חוקרי המשטרה טוענים כי בעל החיים הקטלני לא הוחזק בכלוב כנדרש, אלא נקשר באמצעות שרשרת לגדר. "הוא טייל בין השבילים לגדר הכלוב, חופשי לגמרי", אמרו החוקרים. מצבו של הילד קשה מאד והרופאים נאבקים על חייו

הרופאים בבית החולים בעיר בלאגובשצ'ונסק שבמזרח רוסיה נאבקים על חייו של ילד בן 3 בלבד, שהותקף אמש על ידי טיגריס בגן החיות המקומי. הטלוויזיה הרוסית משדרת הבוקר תמונות של הטיגריס התוקף בגן החיות, כשלצידו אחד משומרי הגן שצפה באירוע החמור.

מתברר כי הטיגריס לא הוחזק בכלוב, כנהוג בגני חיות ברחבי העולם, אלא נקשר בשרשרת ברזל לגדר כך שכל מי שרצה להצטלם לידו - עשה זאת בלי שום בעיה. "ניסיתי להכות את הטיגריס במוט מתכת, אבל הוא התעקש והחזיק בילד חזק מאוד", סיפר השומר ההמום בגן החיות. 

הילד הובהל לבית החולים במצב קשה מאוד. "אנו מנסים להוציא אותו מסכנת חיים באמצעות ניתוחי חירום שנמשכים כבר שעות", הרופא בבית החולים המחוזי שטיפל בילד, והביע ספקנות לגבי סיכויו של הילד לשרוד את המתקפה.

חוקרי משטרת המחוז פתחו בחקירה כדי לבדוק איך הצליח בעל החיים הקטלני להגיע אל הילד בחופשיות כה רבה. "על פי המידע שבידינו, הטיגריס הצליח לצאת מהכלוב. הוא טייל בין השבילים לגדר הכלוב, חופשי לגמרי", מסר אחד החוקרים לטלוויזיה המקומית.

בגן החיות מתגוננים בפני ההאשמות החמורות, טוענים שהטיגריס נקשר בשרשרת ולכן לא היווה איום של ממש ומדגישים כי מדי יום, עד היום, אנשים נהנו לגשת אליו ולהצטלם איתו. ההאשמות, כך טוענים בהנהלת גן החיות, מפתיעות ממש כמו המתקפה של הטיגריס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק