התאומים זהים, שנת הלידה שונה

ערב השנה האזרחית החדשה הביא איתו תופעה חריגה: זוגות תאומים זהים שנולדו בהפרש של שנה. האחד נולד סמוך לחצות ב-31.12.2011 והשני, בהפרש של כמה דקות אחריו, נולד לתוך השנה החדשה

התאומים הזהים נולדו בהפרש של שנה (CNN)

לידות הסילבסטר: השנה האזרחית החדשה הביאה איתה כמה זוגות תאומים שצפויים לחלוק הרבה מאוד חוויות יחד, אבל מסיבת יום הולדת לא תהיה אחת מהן. מדובר בזוגות תאומים שקיבלו את שנת 2012 משני קצוותיה וכל אחד מהם קיבל תאריך לידה שמורכב לא רק מיום שונה, אלא גם משנים שונות.

אחד מהזוגות הן תאומות זהות שנולדו בבריטניה בהפרש של דקות ספורות. אמן של התאומות, רופאה במקצועה, אמרה לעיתונאים שהיא מודעת לכך שמדובר בתופעה נדירה, אך כרגע היא מוטרדת יותר מהטיפול בתינוקות יחד עם אחותן הגדולה בת השנה וחצי.

בניו יורק חוו בריג'יט ותומאס רוספוטני חוויה דומה לאחר שבריג'יט ילדה זוג תאומים בנים. רונאן רוספוטני נולד בשעה 23:37 בתאריך 31.12.2011 בבית החולים בעיר. 33 דקות אחר כך נולד אחיו רורי רוספוטני ובתעודת הלידה שלו נרשם התאריך 1.1.2012.

לא רחוק משם, ציינו הורים ממינסוטה לידה טראנס שנתית, עם בן ובת שנולדו בהפרש הגדול ביותר. דריל הומני וסטפני פטרסון החזיקו את ילדיהם הקטנטנים, בן ובת שנולדו בהפרש של כשש שעות. כך התקבלה התמונה החריגה הבאה: התינוק בקט, בבגדים כחולים, שנולד ב-18:40 בערב השנה האזרחית החדשה, לצד אחותו פרייה בבגדים הוורודים, שנולדה שש שעות אחריו בתוך שנת 2012.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת