צפו: שני אופנוענים שוברים שיא עולם

כשמיליונים ברחבי העולם צופים בהם, הצליחו האופנוען לוי לאבל ואופנוען השלג רובי מדיסון לזנק מעל רמפה, זה לצד זה, ולשבור שיא עולם בקפיצה למרחק - כל אחד בענף שלו. לאבל הוסיף חמישה מטרים לשיא העולמי ומדיסון ניפץ את השיא הקודם בהפרש של 23 מטר

שני שיאי עולם מרהיבים בספורט אקסטרים נשברו בערב השנה האזרחית החדשה. זה לצד זה, קפצו אופנוע ואופנוע שלג - ושברו שיא עולם בקפיצה למרחק. על האופנוע רכב לוי לאבל, שהוסיף חמישה מטרים לשיא העולמי כשקפץ למרחק של 125 מטר, ועל אופנוע השלג רכב רובי מדיסון, שניפץ את השיא העולמי הקודם, 92 מטר - והגיע למרחק של 115 מטר.

"התרגשתי מאוד לקראת הקפיצה", סיפר לאבל, "מתחילת הקפיצה ועד הנחיתה חשבתי רק איך אני נשאר בקו ישר. למזלי, נחתי בהצלחה והגעתי ללא שריטה. זו תחושה מדהימה". מדיסון הוסיף: "זה היה פשוט מטורף לנסות את הקפיצה הזו שוב, אבל הביטחון שלי בקפיצה הוא זה שלבסוף הוביל אותי לנחיתה המושלמת. אלו היו התנאים האידיאליים ביותר לשבירת השיא, אני בטוח שנחזור שנה הבאה ונגיע רחוק עוד יותר".

שבירת השיא נערכה בפארק "אמברקדרו מרינה" בסן דייגו, כחלק מאירוע "Red Bull no limits". האירוע מתקיים מדי שנה ביום האחרון שלה, ומשודר בשידור חי ברחבי העולם. בכל שנה, מנסים ספורטאי אקסטרים לשבור שיא עולמי במסגרת האירוע. הפעם זה גם הצליח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת