שיא חדש: בן 99 ובת 96 מתגרשים - בעקבות בגידה מלפני 70 שנה

אנטוניו ורוזה האיטלקים חיו יחד 77 שנים, העמידו חמישה ילדים ותריסר נכדים, אבל כנראה שבכל גיל - הבגידה צורבת. אנטוניו בן ה-99 גילה רק השנה מכתבים שכתבה אשתו בת ה-96 למאהב שהיה לה אי שם בשנות ה-40. הגבר האיטלקי לא היסס, ודרש גירושין. בכך הם הופכים לגרושים המבוגרים ביותר בעולם

הגרושים המבוגרים בעולם. אילוסטרציה (רויטרס)

זוג קשישים איטלקים יהפכו בקרוב לגרושים המבוגרים ביותר בעולם, זאת לאחר שהבעל בן ה-99 גילה שאשתו, בת 96, ניהלה רומן עם גבר זר בשנות ה-40 של המאה הקודמת.

הגבר, שעורכי הדין המייצגים אותו הסכימו רק לקרוא לו אנטוניו סי, עבר על שידת מגירות ישנה, כשעלה על התגלית, ימים לפני חג המולד. הוא מצא מכתבים שכתבה אשתו למאהב סודי עמו ניהלה רומן.

את אנטוניו לא עניינו השנים שעברו והוא מיד התעמת עם אשתו מזה 77 שנים, שזוהתה כרוזה סי, ודרש גירושין, כך מדווחת התקשורת האיטלקית.

הגירושין "בגלל המזג הדרומי"

רוזה מוכת האשמה מיד התוודתה על מעשיה אך לא הצליחה לשכנע את הבעל לשקול מחדש את החלטתו. עכשיו בני הזוג, להם חמישה ילדים, תריסר נכדים וגם נין אחד, עומדים בפני פרידה.

הריב האחרון בין בני הזוג אירע לפני כעשור, אז עזב אנטוניו את הבית לכמה שבועות ועבר לגור אצל אחד מבניו. התקשורת באיטליה ייחסה את הפרידה הדרמטית למזג החם והדרומי של בני הזוג - הוא במקור מאולביה שבסרדיניה והיא נולדה בנאפולי.

אנטוניו ורוזה נפגשו בשנות ה-30, כשהבעל הוצב כקצין איטלקי צעיר בנאפולי. אחרי הגירושין שמסיימים כמעט 80 שנות נישואין, יהפכו השניים לגרושים המבוגרים ביותר בהיסטוריה. השניים יירשו את התואר המפוקפק מברטי וג'סי ווד, זוג בריטים שהתגרשו כשהיו שניהם "רק" בני 98.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת