ארה"ב: שמרטף נאשם שרצח ילדה בת 9

ביום שישי האחרון הודיעו למשטרת אינדיאנה הוריה של אליהנה למון על היעדרה. כיוון שזו התגוררה באזור שנחשב "גן עדן" עבור עברייני מין, הצטרפו לחיפושים אחריה סוכני FBI שאיתרו לבסוף את גופתה. גבר בן 39 שהתגורר בשכנות נאשם במעשה - ומכחיש

אליהנה למון. נרצחה (סוכנויות הידיעות)

גבר בן 39 ממדינת אינדיאנה שבארצות הברית נעצר בחשד שרצח ילדה בת 9 שעליה השגיח כשמרטף בשבוע שעבר. היום דיווחה המשטרה המקומית כי בתום ימים של סריקות, אותרה גופתה של הילדה - אליהנה למון.

החשוד ברצח, מייק פלומדור, התגורר בשכנות לאליהנה ובני משפחתה. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בגין רצח הילדה.

הוריה של אליהנה דיווחו על היעדרותה ביום שישי האחרון. זמן קצר אחר כך, הצטרפו לחיפושים אחריה סוכני FBI - שכן מקום מגוריה נחשב ל"גן עדן" עבור עברייני מין מורשעים. עם זאת, פלומדור אינו נמנה על קבוצה זו, אך בדיקה העלתה כי הוא בעל עבר פלילי בכמה מדינות בארצות הברית - ובין היתר, הורשע בהסגת גבול ובתקיפה.

אמה של הנרצחת סיפרה כי בתה סבלה מבעיות ראייה ושמיעה. פלומדור השגיח עליה ועל אחיותיה ששהו בבית, שכן אמה הייתה חולה באותו היום ואביה עבד במשמרת לילה.

בשיחה עם עיתונאים הכחיש פלומדור שרצח את הילדה ואמר השאיר את אליהנה ושתי אחיותיה בקרוואן שבו הוא מתגורר ויצא לרכוש סיגר. לטענתו, הוא נעל אחריו את הדלת והתעקש: "כשחזרתי הביתה, כל הילדות היו שם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת