רצח המוני והתאבדות בחג המולד

7 גופות נמצאו אמש בדירה אחת, בגרייפווין שבמדינת טקסס, במה שנראה כמו רצח והתאבדות במהלך חגיגות חג המולד. כוחות משטרה שהגיעו למקום גילו חלק מההרוגים כשהם עדיין ישובים בסלון, כשלצידם מתנות החג שנפתחו זמן קצר לפני כן. היורה, שככל הנראה נמצא בין ההרוגים, השתמש בנשק עם משתיק קול. עדיין לא ברור המניע למעשה

מקרה מזעזע של רצח והתאבדות במהלך חגיגות חג המולד אמש בארצות הברית: שבעה בני אדם בגילאי 18 עד 60 נמצאו מתים בדירה בגרייפווין שבמדינת טקסס. כוחות המשטרה שהגיעו למקום מצאו את עטיפות מתנות החג, שנפתחו זמן לא רב לפני כן. במקום נמצאו גם שני אקדחים ועל פי הערכות המשטרה היורה התאבד מיד לאחר הרצח.

השוטרים הוזעקו למקום בעקבות שיחה שהגיעה למוקד החירום של המשטרה. מהעבר השני לא נשמע איש, מה שעורר את חשד המוקדן. כשהגיעו לדירה שממנה בוצעה השיחה, גילו השוטרים את הגופות שרועות בסלון הבית, למרגלות עץ האשוח שהוצב בו. חלק מהגופות היו עדיין ישובות בסלון.

בין ההרוגים יש שלושה גברים וארבע נשים, ובמשטרה מעריכים שאחד ההרוגים, גבר בשנות ה-50 לחייו, הוא שעומד מאחורי אחד מהמקרים הקשים בתולדות גרייפווין, אולם עדיין לא ברור מה היה המניע מאחורי הרצח ההמוני.

חקירת הזירה העלתה שהיורה השתמש במשתיקי קול, כך שהשכנים שחגגו באותו זמן את החג במרחק עשרות מטרים מהדירה, לא שמעו דבר. "הייתי עם ילדיי הקטנים ולא שמענו כלום", סיפרה אחת מהן. "אני פשוט מזועזעת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת