ארה"ב: מטען חבלה בתוך מאפינס?

אישה אמריקנית הופתעה לגלות שמהאפינס אותם נשאה נחשדו כפצצה ונלקחו ממנה על ידי אנשי האבטחה בנמל התעופה של לאס וגאס. "ציפוי הג'ל שעליהם יכול להיות מטען חבלה", הסבירו לה אנשי האבטחה. האישה נותרה המומה ורעבה. הנהלת הנמל בודקת את המקרה ואילו המאפיה ממנו נקנו הציעו לה לקבל חדשים במקומם

פצצה מתקתקת או מאפה מתוק? (AP)

פצצה מתקתקת או עוגה מתקתקה? כנראה שהחשש האמריקני מפצצה על מטוס הרחיק לאחרונה לכת. אישה אמריקנית ממסצ'וסטס עוכבה בנמל התעופה בגלל מאפינס עם ציפוי ג'ל שהיו נראים לאנשי האבטחה חשודים.

רבקה היינס, הגיעה לנמל התעופה הבינלאומי של לאס וגאס בטיסה מבוסטון עם קופסא שקיבלה במתנה ובתוכה שני מאפינס מעוטרים בקישוטים אכילים דמוי ג'ל. כשנחתה, הייתה בתהליך מעבר לטיסת מעבר אבל אז עצר אותה איש האבטחה ואמר לה שהמאפים שבידיה מהווים סכנה אמיתית ויכולים להכיל מטען חבלה. היינס, שהייתה מופתעת מאוד ביקשה הסבר. "הוא הסביר לי שציפוי הג'ל של המאפינס חשוד ולא תואם לקופסא בה המאפינס הוחזקו", סיפרה היינס ההמומה. "כשהצעתי לשים את המאפינס בשקית ניילון הוא סירב בתוקף ולקח אותם ממני, ברגע אחד הם לא היו שלי".

בנמל הסבירו כי בדרך כלל אין מניעה להעלות לטיסות מאפים, וכי הם בודקים את נסיבות המקרה. מחווה של רצון טוב הגיעה דווקא מהמאפיה ממנה נקנו המאפינס, שהציעה ללקוחה המתוסכלת מאפינס חדשים וטריים. המאפינס כמובן לא היו פצצת חבלה - אלא פצצות קלוריות בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת