לכבוד החג: "פילי סנטה קלאוס"

שישה פילים בני 4 עד 23 הגיעו לבית ספר באזור מוכה השיטפונות בתאילנד ושימחו את הילדים. הפילים, מחופשים לסנטה קלאוס, חילקו מתנות לילדים לרגל חג המולד וערכו מופע אקרובטי מיוחד. רוב הילדים בבית הספר היו זקוקים לעידוד, משום שנפגעו מהשיטפונות שפקדו את האזור באחרונה

לילדי העיירה איות'איה בתאילנד צפתה הפתעה משמחת במיוחד היום. לקראת חג המולד, הגיעו לבית הספר שלהם אורחים מיוחדים בתחפושות של סנטה קלאוס. אמנם נושא המתנות מהמסורת הנוצרית ידוע כאיש שמן, אך הפעם הוא היה גדול במיוחד - בגודל של פיל.

שישה פילים, בני 4 עד 23, הגיעו מהמכלאה המלכותית לפילים בעיירה וחילקו מתנות לילדים. אמנם מדובר במנהג החוזר על עצמו מדי שנה, אך הפעם, הילדים התרגשו במיוחד. רוב הילדים הלומדים בבית הספר גרים באזורים שניזוקו בשיטפונות שפקדו את המדינה לאחרונה ושמחו על העידוד הענק.

כאשר ברקע מתנגנת מוזיקת חג מסורתית, דחפו הפילים עגלות של מתנות, הושיטו אותן לילדים באמצעות החדק ואפילו נעמדו על רגליהם האחוריות וביצעו שלל תרגילים אקרובטים. בבית הספר ג'ירסארטווית'יה, בו התרחש המאורע החגיגי, לומדים כ-3,500 תלמידים בגילאי 3 עד 15. רוב הילדים סבלו מהשיטפונות, חלק כתוצאה מהרס בתיהם וחלק משום שהוריהם איבדו את מקום עבודתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת