"הסיבה לרצח הילד לייבי - גילוי עריות במשפחתו של הרוצח"

סנגורו של אהרן לוי עורך הדין האוורד גרינברג, אמר בראיון לרשת CNN כי "יש לנו סיבה להאמין שהתרחש גילוי עריות במשפחתו של לוי", והסביר כי זהו הגורם שהוביל לרצח הילד לייבי קלצקי בן ה-9 בברוקלין: "גילוי עריות יכול לגרום לפגמים נפשיים"

עורך דינו של לוי אהרון, המואשם בחטיפת וברצח לייבי קלצקי הן ה-9 מברוקלין טוען כי מרשו ביצע את המעשה הנורא, בין היתר, בשל גילוי עריות שהתגלה במשפחתו. "גילוי עריות יכול לגרום לפגמים נפשיים" ניסה עורך הדין גרינברג להסביר את הקשר בין גילוי עריות לבין רצח.

סנגורו של הרוצח, עורך הדין האוורד גרינברג, אמר בראיון לרשת CNN כי "יש לנו סיבה להאמין שהתרחש גילוי עריות במשפחתו של לוי". כשנשאל איזו הוכחה יש ברשותו לכך שהתרחש גילוי עריות ענה גרינברג, כי יש ברשותו "הוכחות מתוך שיחות עם בני המשפחה", אך סירב להרחיב ולפרט.

גרינברג נדרש להסביר כיצד גילוי עריות יכול להוביל מישהו לרצח אמר כי הוא אינו רופא, אבל הוא מאמין שגילוי עריות "יכולה לגרום לכל מיני פגמים נפשיים". לפי גרינברג, אהרן לוי טוען לחפותו בטענה כי הוא חולה נפש הסובל מסכיזופרניה ומפגיעה מוחית כתוצאה מתאונת אופניים בצעירותו.

לייבי קלצקי סומם לפני שנרצח

לייבי קלצקי, הילד החרדי בן השמונה שנרצח וגופתו בותרה, סומם לפני רציחתו - כך קבעו בדיקות הגופה. מהמכון המשפטי בו נותחה הגופה נמסר כי בדמו של לייבי נמצא שילוב של משככי כאבים, מרפי שרירים ותרופות פסיכיאטריות. סיבת המוות שנקבעה היא חוסר בחמצן כתוצאה מחניקה, כפי שנחשד מלכתחילה. ההערכה היא שלייבי סומם ולאחר מכן נחנק למוות.

החוקרים פעלו במרץ לחפש עדויות בדירתו של לוי אהרון שאולי יספקו קצה חוט בנוגע לעילת הרצח. החוקרים רוקנו את הבית מכל החפצים והוציאו ממנו אפילו את החתול. בית המשפט בניו יורק, שאליו הובא ארון להארכת מעצר, החליט לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת