ישראלית נהרגה ובעלה נפצע קשה בתאונת דרכים באיי פיג'י

חופשה רומנטית באיי פיג'י הממוקמים מזרחית ליבשת אוסטרליה הסתיימה בטרגדיה: אישה ישראלית נהרגה ובעלה נפצע קשה בתאונת דרכים. ממשרד החוץ נמסר כי הם נמצאים בקשר עם המשפחה וכעת פועלים להטסת הגופה לישראל

אישה ישראלית תושבת חיפה נהרגה ובעלה נפצע קשה בתאונת דרכים קשה באיי פיג'י מזרחית ליבשת אוסטרליה. ממשרד החוץ נמסר כי הם נמצאים בקשר עם המשפחה ופועלים ביחד עם ארגון זק"א להטסת הגופה לישראל.

בחודש יולי האחרון התרחשה תאונת דרכים קשה בגאורגיה בה נהרגה הישראלית בהירה נואמה בת ה-58 מקריית אתא ו-13 ישראלים נוספים נפצעו. משאית שסטתה מנתיבה התנגשה במיניבוס של תיירים ישראלים. התאונה אירעה כ-250 קילומטרים מצפון לבירה טביליסי.

למחרת התאונה בגיאורגיה, התהפכה סירה במהלך שיט רפטינג בצפון תאילנד וגבתה את חייה של מרים שושנה שפק, ישראלית בת 58 מראשון לציון. הסירה בה שטה שפק, יחד עם עוד 7 ישראלים נוספים, התהפכה לנהר במהלך הרפטינג. שפק לא הצליחה לחזור לסירה ומאוחר יותר נמצאה גופתה.

בחודש אפריל השנה קיפחו את חייהן דנה ביקוביצקי בת 21 מהרצליה ואופיר חן בת 20 ממושב בית חרות בזמן שטיילו במדבר המלח בבוליביה. את ההתרגשות מהנופים המרתקים קטעה התאונת הקשה. חברה נוספת שהייתה עמן נפצעה קל. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת