צפו: בריטית שיכורה נפלה מתחת לרכבת

צעירה בריטית, שכנראה שתתה קצת יותר מדי ירדה מרכבת בתחנה בעיר ברנסלי, מעדה ואיכשהו מצאה עצמה מתגלגלת מתחת לרכבת. למזלה של הצעירה, אדם נוסף שם לב לתקרית והספיק להודיע לנהג הרכבת לא להמשיך בנסיעה

אם שותים לא נוהגים - וגם נזהרים כשיורדים מהרכבת. משרד התחבורה הבריטי מפרסם היום תמונות מטרידות במיוחד לרגל חופשת חג המולד.

בתמונות נראית צעירה, שכנראה שתתה קצת יותר מדי יורדת מרכבת בתחנה בעיר ברנסלי, מועדת ואיכשהו מוצאת את עצמה מתגלגלת מתחת לרכבת. מיותר לציין שאם הרכבת הייתה חוזר לנסוע סופה של הצעירה השיכורה היה רע ומר.

למזלה של הצעירה, אדם אחר שם לב לתקרית והספיק להודיע לנהג הרכבת לא להמשיך בנסיעה. תוך דקות אחדות נחלצו כמה נוסעים וחילצו את האישה מהפסים. למזלה, חוץ מכמה חבורות לא מזיקות, לא קרה לה כלום.

"לאישה היה מזל גדול שהתקרית הסתיימה בפציעה קלה בלבד", אמר הפקח גרהם ברידג'ס ממשטרת התנועה הבריטית. "אלמלא עירנותם של כמה נוסעים, היינו עלולים להתמודד עם פציעות חמורות במיוחד".

במשרד התחבורה הבריטית מקווים כי פרסום התמונות יגרום לנוסעים לשתות קצת יותר באחריות. "ברור לנו שבמהלך חג המולד והשנה הראשונה אנשים יוצאים לבלות ומן הסתם גם שותים הרבה", הוסיף ברידג'ס, "אנחנו לא רוצים לקלקל את השמחה, אבל חשוב לנו גם שכולם יחזרו הביתה בריאים ושלמים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת