צפו: התקף צחוק במטרו בברלין

נסיעה שגרתית ברכבת התחתית בגרמניה הפכה בן רגע להתקף צחוק אחד גדול. אשה אחת שהחלה לצחוק בנסיעה מסיבה לא ברורה סחפה אחריה את כל הקרון שחל להתגלגל מצחוק בקולי קולות. הסרטון סוחף את הרשת וגורר תגובות רבות מצד גולשים שמנחשים את הסיבה לתחילת ה"התקף". צפו ותתגלגלו מצחוק בעצמכם

מה גרם לגרמנים לצחוק? (חדשות 2)

 

הגרמנים נחשבים לעם מאוד מנומס, מאופק ושקט - אך נראה שתיעוד אחד מצחיק במיוחד יכול להפוך את הסטריאוטיפ הזה למשהו אחר לחלוטין. סרטון שעלה לרשת האינטרנט, מציג אישה שמתחילה לצחוק מסיבה לא ידועה ברכבת התחתית בברלין ואז תוך שתי דקות, היא מצליחה להדביק בצחוקה את שאר הנוסעים.

תחילה, מספר נוסעים ברכבת הסתכלו באישה הבלונדינית בתמיהה אבל כעבור שניות ספורות, הם לא הצליחו יותר להתאפק והתחילו לפרוץ בצחוק גם הם. בסרטון ניתן לראות כי הצחוק המתגלגל סוחף אחריו גם את שאר הקרון וגורם לרעש גדול על הפסים.

הקטע, שסוחף את הרשת וזוכה כבר ליותר ממיליון צפיות, מעורר את שאלות הגולשים באשר לסיבה שגרמה לתחילת התקף הצחוק המסחרר. חלק הניחו כי הגרמנים צוחקים על כלכלת יוון הכושלת ואחרים הניחו כי לאחד הנוסעים הייתה "תקלה". כנראה שסיבת הצחוק תישאר לעד - כתעלומה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת