דיווחים לא מאומתים: "הידרדרות חמורה במצבו של ארדואן"

כלי תקשורת ערביים מדווחים בשעות האחרונות על הידרדרות מפתיעה במצבו הבריאותי של ראש ממשלת טורקיה, רג'פ טאיפ ארדואן, שעבר לפני 3 שבועות ניתוח מעיים. "הוא הועבר לבית החולים באנקרה", דווח. לדיווחים אלו אין אישור רשמי בשלב זה

מה מצבו הבריאותי של ראש ממשלת טורקיה? דיווחים לא מאומתים המפורסמים בשעות האחרונות בכלי תקשורת ערביים, מדברים על הידרדרות חמורה במצבו הבריאותי, שלושה שבועות אחרי ניתוח המעיים שעבר.

על פי הדיווחים, הוחזר היום ארדואן למרכז הרפואי בו הוא מטופל באנקרה, "בעקבות הידרדרות במצבו". גורמים שונים שהוגדרו בתקשורת הערבית "מהימנים" דיווחו כי ההידרדרות החמורה במצב "חלה באופן מפתיע", במהלך התאוששותו מהניתוח בביתו באיסטנבול.

דחה את הביקור בקטאר

על פי כלי התקשורת בטורקיה, ארדואן (57) עבר את הניתוח בסוף חודש נובמבר בהצלחה ושוחרר לביתו להתאוששות. עם זאת, בשבוע שעבר החליט ארדואן לדחות את ביקורו שתוכנן בקטאר.

במהלך שלושת השבועות האחרונים דיווחו כלי תקשורת ערביים, מרביתם סוריים, על מחלה קשה ממנה סובל ארדואן - ואשר כלי התקשורת הטורקיים מסתירים מידיעת הציבור. על פי חלק מהדיווחים, שגם הם לא אומתו, לקה ארדואן במחלת הסרטן, ומצבו הבריאותי אינו יציב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת