אופס! מריה הבתולה בהיריון

כרזה שנתלתה בניו זילנד מסעירה את העולם הנוצרי. אימו של ישו, הבתולה מריה, הוצגה בה כשהיא נדהמת מהתוצאה החיובית בבדיקת ההיריון הביתית שערכה. בעולם הנוצרי כבר קוראים להסיר את הכרזה במחאה על הזלזול, אבל יש גם כאלה שקיבלו את הבדיחה על רוח הקודש ברוח טובה

הכרזה השנוייה במחלוקת (חדשות 2)

שלט חוצות עם דמותה של מריה הקדושה שהוצג בניו זילנד מסעירה את העולם הנוצרי. הסיבה: בכרזה נראית דמותה של מריה הבתולה, כשהיא מביטה בבדיקת היריון ביתית ובה תוצאה חיובית.

הכרזה פורסמה במסגרת תחרות שעורכת הכנסייה המקומית לקראת חג המולד, בה מתבקשים הגולשים להגיב לתמונה שצויירה בהשפעת ציורי הקיר שעיטרו את קירות הכנסיות מאז תקופת הרנסנס.

חלק מהגולשים נכנסו לרוח התחרות והחג ותמללו את תגובתה של מריה לתוצאה. "הו לא! אני מקווה שזו בת!", כתב אחד מהם. אחר בחר להציע למריה דרך פעולה שוודאי פחות מקובלת על הכנסייה וכתב :"אוקיי, איפה מרכז ההפלות הקרוב".

לצד התגובות המבודחות, רבים רואים בכרזה מהלך שמביע זלזול בנצרות וקראו להסיר אותה לאלתר. לפני כמה שנים פורסמה כרזה דומה במדינה, בה נראו מריה הקדושה ויוסף שוכבים במיטה עירומים אחרי שקיימו יחסי מין. תגובות זועמות וכמה ניסיונות השחתה של הכרזה, גרמו להסרתה תוך זמן קצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת