גופת אישה נוספת התגלתה במחסן של היורה מבלגיה

חיפוש שנערך במחסן לגידול מריחואנה שהיה שייך לנורדין עמרני, היורה שביצע אתמול את מתקפת הטרור בעיר ליאז' בבלגיה, חשף גופה נוספת של אישה שנורתה זמן קצר לפני הפיגוע. החוקרים עדיין מנסים להבין מה גרם לעמרני לבצע את המתקפה בה נהרגו 6 בני אדם ונפצעו עשרות

גופת היורה, אתמול בזירת הפיגוע

הרשויות בבלגיה עדיין מנסות להבין את המניע למתקפת הטרור אתמול בעיר ליאז', שגבתה את חייהם של ארבעה בני אדם. במסגרת החקירה, נערך אתמול חיפוש במחסן שהיה ברשותו של היורה, אבל תוצאותיו רק הגבירו את הבלבול בקרב החוקרים.

במחסן נמצאה גופת אישה נוספת, שנורתה ככל הנראה בידי היורה עוד לפני מתקפת הרימונים. בכך עלה מניין ההרוגים בתקרית לשישה, כולל היורה, שנהרג בעצמו בתקרית.

לדברי התובע הבלגי, בחיפוש שנערך אמש במחסן ששימש את התוקף בעיקר לגידול מריחואנה, התגלתה גופת האישה, שנהרגה על ידי התוקף זמן קצר לפני שהגיע למתחם הפיגוע בליאז'.

במשטרה עדיין בודקים את המניע שהביא את היורה, נורדין עמרני בן ה-33, להשליך מספר רימונים לעבר התושבים שהיו עסוקים בקניו לקראת חג המולד במרכז העיר. במשטרה מציינים שעמרני ישב בעבר בכלא בעקבות עבירות של נשק וסמים, אך לא מצליחים להבין מה גרם לו לבצע את מתקפת הטרור ששיתקה אתמול את מרכז העיר החמישית בגודלה של בלגיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת