צפו: מבת הנשיא - לכתבת טלוויזיה

בגיל 31, צ'לסי קלינטון היא כבר לא הבת של הילרי וביל. מהלילה, היא גם הכתבת לענייני חברה של רשת הטלוויזיה הלאומית NBC. הכתבה הראשונה של בת הנשיא עסקה בטיפול בעניים, ובסיומה היא אמרה: "אני מקווה שהבאתי גאווה ללב של סבתא". צפו בפריצה של גב' קלינטון הצעירה

שמחים לארח אותך". קלינטון, אמש (רויטרס)

אחרי שכל חייה נאבקה כדי לשמור על פרטיותה, צ'לסי קלינטון יצאה הלילה לדרך ציבורית מאוד ועשתה את הצעד הראשון בקריירה החדשה שלה לאור הזרקורים ככתבת ברשת הטלוויזיה האמריקנית - NBC.

קלינטון, שמשמשת כתבת חברתית, הופיעה לראשונה בדיווח על ארגון ללא מטרות רווח שמטפל בילדים עניים בארקנסו במסגרת תכנית האקטואליה של הרשת "Rock Center with Brian Williams".

מגיש התכנית בירך אותה על הצטרפותה לצוות הכתבים של התכנית ואמר "שלום צ'לסי, אנחנו כל כך שמחים לארח אותך". בביקורת הטלוויזיה של ה"וויליג' ווייס" נכתב על קלינטון שהיא "נראתה בטוחה בעצמה". 

 

 

 

Visit msnbc.com for breaking news, world news, and news about the economy

מחר בשידור ישיר - הכתבת מעניינת יותר מהאייטם

אחרי ההופעה באולפן, צ'לסי הודתה לצוות. "אני כה שמחה להיות כאן", אמרה בהתרגשות. באופן מפתיע, גברת קלינטון הצעירה לא התייחסה להוריה המנהיגים אלא לסבתה, ואמרה "אני מקווה שהבאתי גאווה ללב של סבתא".

האירוע המתוקשר האחרון שבו הופיעה קלינטון הצעירה היה טקס נישואיה, אז בן זוגה האנונימי הוביל את הביקורת. היום, מבקרי המינוי טוענים שצ'לסי התקבלה לתפקיד הרם בתקשורת הלאומית האמריקנית מבלי לעבור את דרך הייסורים שעוברים בדרך כלל כתבים אחרים.

מחר צפויה צ'לסי להעביר בשידור ישיר הופעת בלט במרכז לינקולן בניו יורק. זה אולי אחד המקרים הבודדים שבהם הכתבת המדווחת - הופכת להיות לנושא יותר מעניין מהסיפור עצמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת